Eaton; güvenli, sürdürülebilir ve verimli çalışan çok çeşitli hidrolik, mekanik ve elektrikli ürünler ürettiği için teknoloji çözümleri konusunda dünya lideri / yenilikçidir. Güç yedeklemesi için sadece en iyi Kesintisiz Güç Kaynağı Sistemleri (UPS) üretmekle kalmaz, aynı zamanda güç kaynaklarının izlenmesi ve güvenliğinin sağlanmasına yönelik ürünleri de beraberinde getirir.

Eaton Power Back UPS (Kesintisiz Güç Kaynağı):

Güçle ilgili ürünlerin lider sağlayıcısı olarak Eaton, karmaşık BT uygulamalarına kesintisiz güç kaynağı sağlamak için çeşitli UPS sistemlerine sahiptir. Bu UPS sistemleri, PC’lerden veri merkezlerine kadar çok çeşitli elektronik ürünlere yüksek kalitede güç desteği sağlamak için tasarlanmıştır.Eaton’ın sunduğu yedek güç ürünlerinin bazıları, kritik uygulamanızda en iyi UPS’i seçmenize yardımcı olmak için burada listelenmiştir.

Ev ve iş istasyonu için UPS Sistemleri:

Bu UPS sistemlerini PC’nize,ev sunucularınıza,video eğlence sistemlerine ve ev ağlarına güç kaynağı sağlamak için kullanabilirsiniz. Eaton 5PX ve Eaton 9130 bu uygulamalar için idealdir. 800VA,1000VA,1500VA,2000VA ve 3000VA arasında değişmektedir.Bunlar genellikle kurulumu ve bakımı kolay olan tak ve çalıştır UPOS sistemleridir.

Ağ, depolama ve sunucu uygulamaları için UPS Sistemleri:

Bu kategorideki Eaton güç kaynağı ürünleri veri depolama, raf tipi sunucular, VoIP ekipmanı, ağ ekipmanı, depolama sistemleri ve benzeri diğer önemli cihazlarla kullanılabilir. Eaton 9PX, Eaton 9155 ve Eaton 9170, daha küçük BT uygulamaları için mükemmeldir. Eaton 9PX; 5KVA,6KVA,8KVA ve 11KVA‘da mevcuttur. Eaton 9155;8KVA,10KVA,12KVA ve 15KVA‘da mevcuttur. Eaton 9170 UPS, N + 1 Yedek güç ve akü modülleri kullanılarak 3KVA ila 18KVA arasında mevcuttur. Hem 9155 hem de 9170+, yazılım veya ek N + 1 UPS Modülleri tarafından ölçeklendirilebilir.

Büyük tesisler ve veri merkezleri için UPS:

Kritik tesisiniz, veri merkeziniz, kritik BT uygulamanız, sağlık kurumu, finansal tesis veya diğer kritik altyapınız için UPS Güç Kaynağı ekipmanı arıyorsanız, Eaton 93PM veya Eaton 9395 UPS Sistemimiz iş için en iyi UPS olacaktır. 3 fazlı Eaton Güç Kaynağı Sistemlerimiz 50KW ile 1150KW arasında değişmektedir. Eaton UPS Boyutları Örneği; 50KW,60KW,80KW,100KW,120KW,150KW,160KW,180KW,200KW,250KW,275KW,300KW, 400KW,450KW,500KW,850KW,600KW,700KW,750KW,800KW,850KW,1000KW ve 1000KW.

Denizcilik ve endüstriyel kullanım için UPS

Ölçeklendirilebilir akü çalışma süresi olan bu UPS sistemleri,açık deniz ve denizcilik uygulamaları için kesintisiz ve daha temiz güç kaynağı sağlamak için en iyisidir. Eaton 9155, 9170 ve 9130 deniz kullanımı için test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

Güç izleme ürünleri

UPS güç yedeklemesinin yanı sıra Eaton,aşırı gerilim koruyucu cihazlar, DC güç çözümleri, güç dağıtım üniteleri, şalt,sayaç ve servislerin ve muhafazaların bağlantısını uzaktan izlemek için kullanılan herhangi bir güç kaynağını izlemek için farklı tipte ürünler de üretir.

DC Güç kaynağı için çözümler

Eaton güç kaynağı ürünleri ayrıca,anahtar teslimi entegrasyon, saha desteği ve tasarımı,uzaktan izleme sistemlerinin kurulumu ve devreye alınması gibi DC hizmetleri için çeşitli kesintisiz çözümler sunmaktadır.

Güç Yönetimi için Yazılım

Eaton ayrıca UPS’iniz ve ona bağlı diğer ekipmanların yönetimi ve izlenmesi için yazılım sunar.

Güç kaynakları için ürünler

Eaton Güç Kaynağı ve Eaton Kesintisiz Güç Kaynağı Sistemleri (UPS Sistemleri) ayrıca, 12 ve 24 Vdc güç gerektiren çeşitli uygulamalar için güç kaynaklarını sağlamakta çok çeşitli güvenilir ve dayanıklı ürünler sunar. Sizin için en iyi seçeneği seçerken boyutlarını ve özelliklerini göz önünde bulundurmalısınız.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriGüç Sistemleri
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.