Bilgisayarlara ve internet bağlantısına dayanan modern işletmeler için,pil yedekleme ve alternatif güç kaynaklarına sahip olmak bariz nedenlerden dolayı çok önemlidir. Maksimum çalışma süresini sağlamak ve rahatsızlıkları en aza indirmek için işlemler ve bakım her zaman aktif tutulmalıdır. Piyasada birkaç UPS akü markası var ve birini bulmaya çalışmak sizi yıldırmamalıdır. Ancak, karşılaştığınız tüm teklifler istenen özellikleri göstermeyecektir. Diğerleri sadece birkaç dakika sürecek olsa da, bazıları oldukça hızlı bir şekilde ısınan hacimli, çok pahalı veya düşük kaliteli yedek pillerdir. Bu nedenle, paranızı harcamadan önce bulduğunuz seçenekleri dikkatlice gözden geçirmeniz önemlidir. Eaton gibi en iyi markalarla bile, ihtiyaçlarınızı modelin sağladığı değerle karşılaştırmanız önemlidir.

Düşünülmesi gereken şeyler

Daha önce de belirtildiği gibi, bulduğunuz tüm yedek piller benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılamayacaktır. Neyse ki, güvenilir ürünler onları diğer yedek pillerden ayırmak için kullanılabilecek çeşitli özelliklere sahiptir. UPS akülerinde aranacak bazı şeyler arasında;
Marka itibarı Herhangi bir ürün veya hizmetin kullanıcı gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını anlamanın en hızlı ve en basit yolu itibarını gözden geçirmektir. Eaton batarya yedekleme teklifleri, pazardaki güvenilirliklerini ve kalitelerini gösteren olumlu bir üne sahiptir. İtibar,tutarlı bir kalite sunarak inşa edilir ve yalnızca güvenilir markaların hizmet verdikleri alanlarda uzun süreli olumlu bir itibarı olacaktır. Her zaman önceki mevcut kullanıcıların yorumlarını, incelemelerini, şikayetlerini ve referanslarını inceleyebilirsiniz.
Kalite garantileri Yedek batarya seçerken, profesyonel destek hizmetlerini ve kalite garantilerini göz önünde bulundurmalısınız. Prim garantileri ve uzun garantiler sunan markaları seçmeniz genellikle tavsiye edilir.
Örneğin; Eaton yedek bataryası, tüm parçalarda üç yıl garanti kapsamındadır. Üreticiler, pillerinizin beklendiği gibi çalışacağından her zaman emin olmalıdırlar.
Kullanım kolaylığı / bakımı ve rahatlığı Karmaşık kurulum prosedürleri veya özel kablo demetleri olmamalıdır. Modern pil yedekleme seçeneklerinin takılması ve hemen kullanmaya başlaması kolaydır. Yüksek güç yoğunluğu ve gerektiğinde daha fazla watt sağlamalı, kullanımı azaldıkça gücü düşürmelidir. En iyi tasarımlar, çok deşarj süresinden sonra bile çalışma süresini koruyacaktır.
Pil yedekleme seçenekleri arasında karşılaştırmak için yeterince önemli olan çeşitli diğer küçük yönler vardır. Bazı markalar müşteri hizmetleri, uzman yardımı ve yardım hatları dahil olmak üzere destek ağları sunar. Tüm yedek piller uzun ömür, güvenlik ve optimum performans için en üst endüstri standartlarına göre test edilmemiştir. Bu nedenle test konusunda bilgi aramak ve üreticinin katı spesifikasyonlara ve batarya test prosedürlerine sahip olup olmadığını kontrol etmek önemlidir.

Güvenilir yedekler bulma

Eaton batarya yedeklemesini bulmak, çoğu üreticinin hizmetlerinin açıklandığı profesyonelce tasarlanmış web sitelerine sahip olması kadar sık kullandığınız tarayıcıda iş aramak kadar da kolaydır. Ayrıca,ürünleri nasıl sipariş edebileceğinize ilişkin talimatlar da dahil olmak üzere iletişim bilgilerini sunarlar. İhtiyaçlarınızı karşılayabilecek potansiyel bir çift teklifiniz olduğunda, sadece fiyatlarını, performansını ve kalitesini karşılaştırın. UPS akülerini, bölgedeki ürünleri sunmalarına izin verilen güvenilir lisansı bulunan Maxel Endüstri olarak firmamızdan satın alabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriAkü Yedekleme
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.