Trenleri tercih eden insanlar, trenler geç kaldıklarında veya rahatsız olduklarında, yetişkinler olarak isteklerini hızla kaybederler. Klima çalışmıyorsa veya Wi-Fi kapalıysa, yolcular bir sonraki yolculuğa bir araba, otobüs veya uçakla binmeyi seçebilirler. Demiryolu seyahatini halkın talebini arttırmak için tasarımcıların hem yolcu konforunu hem de emniyetini arttırması gerekir.

Güvenilir Bağlantı Güven için Anahtardır 

Güvenilir bağlantı, müşterileri çekecek ve tekrarlanan işleri teşvik edecek bir ortam sağlamada hayati bir rol oynar. Bağlantıların kopmaması, trenin zamanında gelmesini sağlayabilir. Kayıp bağlantılar müşterileri karanlığa götürebilir. Kırık bir bağlantı, sıcaklık düşerken sürücülerin titremesine veya yükseldikçe terlemesine neden olabilir.

Konektörler Trenin Güvenilirliğini Nasıl Sağlar? 

İyi tasarlanmış bağlantı elemanları,trenin bakımlı ve programa uygun olmasını sağlar.Etkili konnektörler ayrıca veri güvenilirliğini de arttırır.Doğru ve zamanında bilgi,dijital tabela gibi ekipmanların durmalarını doğru bir şekilde duyurmasını sağlar.

Demiryolu bağlantı pazarı, trenin içinde ve dışında olmak üzere iki geniş bölüme ayrılabilir. Her iki konektör tipi de,bir demiryolu sisteminde bulunan titreşime dayanacak şekilde onaylanmış olmalıdır. Lokomotiflerin içinde kullanılan konektörler sıkı güvenlik gereksinimlerini karşılamalıdır. Ek olarak, harici konektörler sert hava koşullarına, kire ve kayalardan gelen darbelere karşı dayanıklı olmalıdır.

Trenin dışında kullanılan konektörler, üstte, altta ve arabalarda olmak üzere çok çeşitli uygulamalarda bulunabilir. Arabadan arabaya giden jumper düzenekleri, veri sinyali ve güç için büyüyen bir bağlayıcı kullanım alanıdır. Bomlardaki çekişli motor bağlantıları, bakımı hızlandırmak ve arabaları yol üzerinde tutmak için bağlanan bağlantıyı örneklemektedir. İç kısımda, konektörler sürücü konsollarında ve kontrol kabinlerinde bulunur. Dijital video kayıt cihazlarına bağlı modern kameralar, sürücülerin beklemesi gereken iç huzuru arttırmak için bir zemin hazırlıyor. Yolcu bilgi sistemlerinin kullanımı arttıkça ve güvenlik ve güvenlik sistemleri geliştirildikçe, güvenilir bağlantılara olan ihtiyaç artmaktadır. ABD’nin pozitif tren kontrol sistemleri (PTC) görevi, aynı zamanda sağlam ve güvenilir konektörler için gerekliliği arttırıyor. Altyapı ile iletişim kurmak için hem fiber optik hem de radyo frekansı ekipmanlarının demiryolu tasarımcılarının dahil edilmesi hizmeti iyileştirmeye yönelik başka bir adımdır. Transit makamlarının biniciliği arttırma çabaları, güvenilir bağlantılara duyulan ihtiyacın artmasına katkıda bulunuyor.

Doğru Bağlantı Çözümleri Kritik Bir Noktadır

Tren kadar geniş ve karmaşık bir yapıda, bağlayıcılar ilk bakışta önemsiz bileşenler olarak görünebilir, ancak güvenilir bir şekilde çalışma kabiliyetleri, müşteri beklentilerini karşılamak ile trenlerde halkın güvenini kaybetmek arasındaki farktır. Bir konnektörde ekranlamanın kötü yönetilen bağlantısı, kapılar gibi bütün bir tren sistemini çökertebilir. Bunun olmamasını sağlamak, tren yoluna çıkmadan çok önce başlar. İlerici tasarım ve raylı vagonun derisi altında kullanılan konektörlerin uygun şekilde desteklenmesi, araçların pistte sorunsuz çalışmasını sağlar. Tren sistemlerinin en iyi şekilde geliştirilmesi için, bir tedarikçinin tasarımcılara bağlantıların nasıl elde edildiği ve bunları etkileyen bağlantıların güvenilirliği hakkında yeterli bilgi vermesi şarttır.

HARTING – Demiryolu için Doğru Bağlantı Tedarikçisi 

Ray tasarımında etkili, sağlam ve güvenilir bağlantıların elde edilmesinin karmaşıklığı çok çeşitli soruları ortaya çıkarabilir. HARTING, demiryolu bağlantılarında altın standarttır. Zamanında test edilmiş ve sağlam bağlayıcıları, lider tren üreticileri tarafından yıllardır güvenilmektedir. HARTING, özellikle demiryolu koşulları için tasarlanmış konektörlere sahiptir ve müşterilere güvenilir hizmet ve konforlu, davetkar bir sürüş sağlamak için ayrıntılı çözümler sunmaktadır. Müşterilerinize en konforlu sürüşü sağlamak ve alt sıranızı korumak, tedarikçilerinizin HARTING bağlantılarını kullanmalarını sağlamakla başlar.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriKonnektör
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.