Demiryolu uygulamaları için çözümler daima titreşim, sıcak ve soğuk gibi zor koşullara tabidir. Bu aynı zamanda tren kontrol modülleri için bağlantı teknolojisi için de geçerlidir. Bu durumda, HARTING, döküm çinkodan yapılmış eşsiz bir metal gövde geliştirmiştir.

Muhafaza, DIN 41 612 uyarınca onaylı standart F ve MH kıvrımlı konektörleriyle kullanılır; bunlar vida kullanılmadan yuvaya sabitlenir. Muhafazanın labirent tasarımı güvenli bir şekilde elektromanyetik etkilere karşı korur. Kablo girişine InduCom 9 muhafaza hattından bilinen tüm kıvrımlı flanşlarla birlikte monte edilebilen bir kıvrımlı ek de mevcuttur.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Bu konfigürasyonlar, kablo blendajı ile elektrik bağlantısını ve dolayısıyla muhafazanın kesintisiz bir homojen blendajını garanti eder. Bu, tren kontrol ünitelerinde mutlak sinyal bütünlüğü sağlar.

Bir bakışta avantajlarınız:

  • EMC koruması
  • Sağlam konut
  • Kolay montaj

Muhafaza sadece sağlam değil aynı zamanda montajı kolay olması gerektiğinden, muhafaza tertibatı için tüm sabitleme vidaları muhafazanın yanındadır. Bu nedenle, montaj sırasında muhafazanın çevrilmesi gerekmez. Tutucu vidalar (muhafazanın son montajından önce konnektörü birbirine monte etmeyi mümkün kılan) vidalar zaten yuvaya sabitlenmiştir. Atanmamış kablo girişleri, montajı kolay olan ve mekanik gerginlik sayesinde güvenli bir şekilde yerinde kalan esnek metal plakalarla kaplanmıştır. Ekranlama ve yuva, montaj için sadece bir ayar vidasının gerekli olduğu metal bir plakaya bağlanır. Ayrıca, mahfaza, kabloya mahfazaya standart bir kablo tutucusu ile sabitlenebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu, basit ve uygun maliyetli bir montaj seçeneği sunar.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

KategoriHarting
Call Now ButtonŞimdi Bizi Arayın | Call Now !