Banner Engineering, plastik ve cam fiber optik düzeneklerinde kullanılmak üzere çift dijital göstergeli DF-G3 ayrık uzun menzilli fiber yükselticisini tanıtıyor. Artan algılama gücüne sahip olan DF-G3, karşıt mod fiberlerle 3 metreden (10 ft.) Veya dağınık mod fiberlerle 1 metreden (3 ft.) Daha fazlasını hissedebilir. Ekstra güç, uzun mesafeli karanlık hedefler için daha yüksek algılama güvenilirliği ve geniş alan ve küçük parça algılama uygulamaları için özel fiber tertibatları kullanırken gelişmiş algılama hassasiyeti sağlar.

DF-G3, tek bir ayrı çıktı veya iki çift ayrı çıktı ile kullanılabilir. Çift ayrık çıkışların bağımsız olarak yerinde yerleştirme veya hataya dayanıklılık, şişe aşağı ve kenar kılavuzlama uygulamaları için ideal olan farklı yoğunluk değerlerinde tetiklenmesi için öğretilebilir.

Banner Engineering Kıdemli Pazarlama Müdürü Dennis Smith, “DF-G3 fiber amplifikatörünü, müşterilerimizin daha uzun menzillerde daha küçük hedefleri kesin olarak tespit etme ihtiyacını karşılamak için geliştirdik” dedi. “Artan algılama gücüyle, DF-G3 dünya çapında baskı, paketleme ve elektronik montaj pazarlarında zor tespit zorluklarını çözecektir.”

Kullanıcılar ayrıca, LED‘i kontrol etmek, amplifikatörün çıkışını kapatmak, uzaktan amplifikatöre öğretmek veya yoğunluğu gidermek için yedi adede kadar amplifikatör ile sağlam bir çapraz konuşma kaçınma halkası kurmak için yapılandırılabilen çok fonksiyonlu bir giriş kablosu aracılığıyla sensörü uzaktan ayarlayabilir algılama noktası uygulamaları. DF-G3, ekranlar ve anahtarlar aracılığıyla kolay kurulum ve programlama sağlamak için basit bir arayüz sunar. Kolay okunabilen çift dijital ekranlar, hem sinyal seviyesini hem de eşiği aynı anda gösterir.

Uzman TEACH ve SET işlevleriyle DF-G3, tüm uygulamalar için, özellikle de uzun algılama mesafesindeki düşük kontrastlı uygulamalar için optimum kazanç ve eşik sağlar. Kullanıcılar ayrıca eşik, açık veya koyu çalışma, çıkış zamanlama fonksiyonları, kazanç seviyesi ve yanıt hızı gibi tüm çalışma parametreleri üzerinde tam kontrole sahiptir.

Enerji tasarruflu ışık direncine sahip DF-G3, endüstriyel aydınlatma ortamlarında kararlı bir algılama sağlar. Sensörün seviye etkili fiber kelepçesi kararlı, güvenilir ve problemsiz fiber kelepçesi sağlar.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.