PreLink® sistemimizi ve Ha-VIS EtherRail® kablolarımızı (özellikle demiryolu gereksinimleri için tasarlanmış) kullanarak, demiryolu teknolojisindeki veri ağları uzun vadeli bir başarı sağlamak için güvenilir bir şekilde oluşturulabilir.

Dijitalleşmeye yönelik eğilim, demiryolları ve özellikle de demiryolu yolcu taşımacılığı için, yaşamın diğer tüm yönlerinde olduğu kadar etkilidir. Ses ve video sinyallerini iletmek için yolcu bilgi sistemleri artık çoğu trende standart.

Giderek daha fazla sayıda gezgin, internet erişimi olan yüksek performanslı bilgi-eğlence sistemleri beklemeye başladı. Bu konfor sistemlerine ek olarak, elbette, operasyon için de gerekli olan iletişim ve kontrol mekanizmaları var. Demiryolu operatörleri bu nedenle iletim kapasitelerini arttırmalı ve mevcut hadde stoklarını bu değişen kullanıcı gereksinimlerine uyarlamalıdır.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Çok yönlü bağlantı teknolojisine güvenli bir yatırım

PreLink® kurulum sistemimiz ve demiryolu uygulamaları için özel olarak tasarlanmış Ha-VIS EtherRail® kablolarımızla, bu veri ağları, uzun vadeli başarılarından emin olmanız için hızlı ve güvenli bir şekilde oluşturulabilir. PreLink® teknolojisinin ana stratejisi, kablo bağlantısının ve eşleşme yüzeyinin ayrılmasıdır. Bir kablo sonlandırma bloğu sistemin kalbini oluşturur. Burada, ayrı ayrı teller tanımlanmış bir şekilde yerleştirilir ve montaj pensesi kullanılarak güvenilir bir şekilde bağlanır.

Kontak bloğunun küçük ebadı, kurulumdan önce veri kablosunun vagonun dışına önceden hazırlanmasını ve hazırlanmasını mümkün kılar. Bağlanan belirli bir ağ cihazına bağlı olarak, preLink® sonlandırma bloğu çeşitli isteğe bağlı preLink® eşleştirme yüzlerine takılabilir. Bu amaç için IP20 ve IP67 koruma sınıflarında RJ45-, M12 D veya X kodlu konektörler ve soketler bulunmaktadır. Bir genişletici ve bir PCB soketi de mevcuttur.

Hepsi aynı sonlandırma tekniğini kullanan bu benzersiz çiftleşme yüzleri, planlama ve depolama maliyetlerinizi ve ayrıca kurulum zamanını ve hata sıklığını azaltmanıza yardımcı olur. Olağanüstü çok yönlülük ve yatırım güvenliği sunar; bu özellikle demiryolu uygulamalarında tipik olan uzun süreli kullanımlarla ilgilidir.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

KategoriHarting
Call Now ButtonŞimdi Bizi Arayın | Call Now !