Otomatik veri yakalama ve işlem otomasyon pazarlarında dünya lideri olan Datalogic, yeni Falcon ™ X4 Mobil Bilgisayarını duyurmaktan mutluluk duyuyor: Dünya çapındaki başarısını izlemek için yeni bir dönüm noktasına ulaşan efsanevi bir cihaz!

Windows® Embedded veya Android ™ işletim sistemi seçenekleriyle, Falcon X4 mobil bilgisayar sınıfının en iyisi; sağlamlıkla beraber ergonomi, sezgisel kullanıcı arayüzü, bilgi işlem ve veri yakalama teknolojilerinde de üstünlük sunar. Tabanca tutma şekli faktörü, yoğun veya uzun süreli taramalar ve ergonomik tetikleyici ile rahatlık için tasarlanmıştır.

Datalogic‘in mobil bilgisayar ürün serisi, her türlü iç ve dış mekan uygulamasına uygun çok çeşitli cihazlar sunar. Tam dokunuşlu cihazlardan klavye cihazlarına kadar değişen Datalogic portföyü, en yüksek değeri ve rakipsiz kaliteyi garanti eden en gelişmiş teknolojiyi ve kablosuz şarj ve yüksek performanslı tarama motoru gibi özellikler sunar.

Lojistiğin yeni mobil bilgisayar yelpazesi son yıllarda son derece başarılı olmuştur ve pazarda yeni bir standart belirlemiştir. Piyasadaki en iyi ergonomi olan Skorpio X4 mobil bilgisayardan yeni Falcon X4’e, operatör yorgunluğunun azaltılması,güvenilirlik ve sağlamlıktan ödün vermeden garanti edilir.

Olağanüstü kullanıcı arayüzü,yüksek görünürlüklü 3,5 inç renkli dokunmatik ekran ve 3 farklı klavye seçeneğiyle garanti edilirken, iletişim teknolojileri gelişmiş bağlantı ve kapsama da mevcuttur. (MIMO anten sistemi ve CCX v4 uyumluluğu ile üstün Wi-Fi; Bluetooth® v4 ).

Başlığın altında Falcon X4 selefinden neredeyse 3 kat daha hızlı CPU, bellek erişiminde ise 7 kat daha hızlı CPU performansında önemli gelişmelere sahip.

Falcon X4 mobil bilgisayar, mobilitede güvenilir veri toplama gerektiren herhangi bir uygulama için en uygun seçimdir. Üretim ortamları devam eden çalışmaları, kalite kontrollerini izlenebilirliği ve lojistik-içi operasyonları arttırabilir. Benzer şekilde Falcon X4 aşağıdakiler de dahil olmak üzere verimli günlük faaliyetler için depolama/lojistik için gereken her şeyi gerçekleştirir: Arka ofis envanter yönetimi, nakliye alma, sipariş verme, toplama, geri alma, döngü sayma vb. perakende mağazalarında da kullanılabilir. Raf yenileme, fiyat doğrulama, stok yönetimi, envanter ve sipariş girişini sağlar. Son olarak, sağlık hizmetleri, üretim kontrolü ve envanter yönetimi için Falcon X4’ü kullanarak daha yüksek verimlilik elde edilebilir.

Datalogic Mobil Ürün Pazarlaması Başkan Yardımcısı Tom Burke,“ Falcon X4 mobil bilgisayarı, her bir ihtiyacı karşılamak için referans endüstrilerimizin dördüne ait müşterilerimiz için maksimum Datalogic deneyimini ve teknolojisini sunmak üzere tasarlandı: Mağazadan kat ofis işleri envanteri; depo yönetiminden dağıtım merkezine; 3PL‘den intralojistiğin izlenebilirliğine kadar mevcut müşterilerimize verdiğimiz önemin bir sonucu olarak, Falcon X3 aksesuarlarıyla geriye dönük uyumluluk, geçmişteki yatırımları koruyor. ”

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

KategoriVeri Merkezi
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.