Otomatik veri yakalama ve endüstriyel otomasyon pazarlarında dünya lideri olan Datalogic, başarılı LaneHawk ™ Kayıp Önleme Çözümü – LaneHawk LH5000 kamerasının en son neslinin kullanılabilirliğini duyurmaktan gurur duyuyor. Datalogic,  Fixed Positon Retail Scanning’in tartışmasız lideri olup, dünya çapında% 36’dan fazla pazar payına ve bi-optik taramada% 50’den fazla pazar payına sahiptir.

Karmaşık yeni perakende ortamı, iç ve dış hırsızlık riskini arttırıyor. Çok kanallı stratejilerin tüketici talebini karşılamak için sahtekarlık algılamasını çoğu perakendeci için kritik bir sorun haline getirmiştir. Bir dış kayıp kaynağı,ödeme sırasında sepetin (veya BoB) altında kalan maddelerden kaynaklanır. BoB kayıpları pasif olarak veya kalp atışlarından kaynaklanabilir.Her iki durumda da zarar perakendeci marjlarına zarar veriyor.

BoB büzülmesini azaltarak Datalogic LaneHawk LH5000 kameradaki vizyon tabanlı teknoloji, şerit başına günlük karı artırmaya yardımcı olur ve çoğu perakendeci için 10 aydan daha kısa bir sürede hızlı bir yatırım getirisi sağlar.

LaneHawk LH5000 kamera; gömme montajlı çıkış şeridi olan akıllı aydınlatma ve kamera sistemidir.Yerleştirilmesi,kameranın BoB öğelerini sürekli izlemesini sağlar. Barkod kod çözme, Digimarc dijital filigran kod çözme ve Görsel Örüntü Tanıma (ViPR ™) yazılımının bir kombinasyonunu kullanarak sistem, barkodun yönüne veya konumuna bakılmaksızın,alışveriş sepetinin altındaki öğeleri algılayabilir ve tanıyabilir. Bir öğe tespit edildiğinde,işlemi tamamlamadan önce bu maddeleri doğrulamak ve taramak için kasiyeri doğrudan uyaran POS’a bir mesaj gönderilir. Günlük kaydı yetenekleriyle donatılan sistem, kasiyer eğitimini ve sahtekarlığı azaltmaya yardımcı olmak için alışveriş sepetinin kasasından geçenleri gösteren detaylı raporlar sunar.

Datalogic;”kasada günlük işlemlerde denetlenmeyen BoB küçülmesinden dolayı perakendecilerin önemli gelir kaybı yaşayabildiğini kabul ediyor”diyor. Elde Taşınabilir ve Sabit Tarama için Datalogic Ürün Pazarlama Lideri Nick Tabet, LH5000 sistemleri bugünün perakendecilerinin, BoB küçülmesinden dolayı düzenli olarak kaybedilen gelirleri elde etmelerini ve karlarında önemli bir artış elde etmelerini sağlayan en son vizyon teknolojisini kullanıyor. LaneHawk çözümlerinin,ortalama bir mağaza için yılda 25.000 ABD dolarının üzerinde ekleyebileceği BoB zararlarının % 90’ını telafi etmeye yardımcı olduğu tahmin edilmektedir. ”

Bu yeni LaneHawk sistemi daha önce önerilen çözümlere göre performansı önemli ölçüde geliştirir.

Anahtar özellikler:

  • Daha Büyük İkili Kamera Görüş Alanı, 60,9 cm / 24,0 inç
  • Üstün barkod Digimarc Barkod ve ViPR ürün algılama için geleceğe yönelik LED aydınlatma
  • Kasiyerin iş akışını kesmeden gerçek zamanlı BoB bilgilerini POS’a iletme
  • Risk raporlama, dolandırıcılığı caydırmak ve kayıpları izlemek için bir denetim izi sağlama POS uygulamalarıyla entegrasyon nedeniyle minimum kasiyer eğitimi gereksinimi

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriLED Aydınlatma
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.