Özellikle kaliteli tasarımı ve malzeme yapısı ile beraber özel yüzeyi sayesinde, damla etiket diğer ürünlere göre daha uzun ömürlü bir kullanım potansiyeli teşkil ediyor. Zira normal baskılı etiketler zaman içerisinde tahriş olur. Bu yüzden doğal olarak kısa zaman içerisinde silinir ve kaybolur. Fakat ömür boyu dış etkenlere karşı güçlü bir potansiyel oluşturan damla etiketler, çok daha güvenli ve kaliteli kullanım imkanı sağlamaktadır. Üstelik şeffaf bir görüntü üzerinden üretimi sağlandığı için, etiketler çok daha canlı ve kaliteli görüntü imkanı tanıyor.

Özel Tasarım Damla Etiket

Yüksek kimyasal dayanıklılık ile beraber damla etiketler pek çok alanda uzun ömürlü bir yapı sunmaktadır. Bunun temelinde kullanılan kaliteli malzeme yatar. Böylece özel tasarım altında Özgün model yapısı ile grafik üzerinden hazırlanan etiketler, her alan için rahatlıkla değerlendirme potansiyeli teşkil ediyor. Üstelik yıllarca solmadan parlak kalmasına olanak verilir. Diğer yandan çizilmelere karşı dayanıklı bir yapı sunarken, aynı berraklığını korumak suretiyle yüksek bir prestij oluşturur. Bu sebepten dolayı kullanılacak alana bağlı olarak günümüzde damla etiketler daha fazla tercih ediliyor.

Şık Tasarımı ile Kaliteli Damla Etiketler

Tamamen şık ve estetik bir yapı sunan damla etiketler, aynı zamanda kaliteli malzeme yapısı ile uzun yıllar değerlendirilebilir. Özellikle üç boyutlu etkisi sayesinde çok daha göz alıcı bir şıklık yarattığını dile getirmek mümkün. Böylece müşteri gözünde ürünlerin çok daha dikkat çekici hale gelmesine fırsat verilir. Özellikle mercek etkisi sayesinde tasarımı çok daha büyük gösteren bir yapı sunmaktadır. Böylece renklere derinlik ve etkin bir anlam kazandıran, özel parlak yapısı ile beraber akılcı bir reklam ürünü olarak öne çıkıyor.

Sınırsız Kullanım Alanı ile Damla Etiket

Akla gelebilecek birçok farklı alanda kullanımı ile beraber sınırsız bir potansiyel damla etiket üzerinden sunulmaktadır. Şeffaf, çarpıcı, derin, parlak, estetik, çekici ve şaşırtıcı bir yapısıyla çok özel etiketler olarak öne çıkıyorlar.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com