Panel yapımı uzun ömürlü bileşenler gerektirir. Paneller teknolojik olarak gittikçe daha da gelişmeye devam ediyor. Ancak bunlar sadece seçilen parçalar kadar güvenilir ve panelin güvenilirliği için kullanılan anahtarlama bileşenlerinin en yüksek güvenilirliği sağlaması şart.

D-SERİSİ endüstriyel röle modülleri sayısız endüstriyel uygulamalar için uzun ömürlü ve olağanüstü yüksek performanslı röle modülü serisidir. Özellikle zorlu endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır ve endüstriyel ortamdaki rölelerin kombinasyonlarının yüksek gereksinimleri karşılaması gerektiği durumlarda, örneğin makinedeki motorları, solenoid valfleri veya frenleri çalıştırırken, örneğin aktüatörlere etki eden yük akımları gibi durumlarda kullanılırlar. inşaat. Daha uzun ömürlü olmasının yanı sıra, D-SERİSİ röle modülleri oldukça güvenilirdir, bu nedenle bakım veya değiştirme maliyetlerini en aza indirir.

Kompakt DRI röleleri sağlam, endüstri uyumlu eklenti pimleri içerir. Endüstriyel bir ortamda, servis işlerinin hızlı, basit ve güvenilir bir şekilde yapılması gerekir. Sınırlı alanlarda giderek daha küçük dolaplar ve minyatür parçalar zorlaşıyor. Bileşenlerin değiştirilmesi gerekirse, kıvrılmış röle pimleri genellikle bulunması zor hatalara neden olur. Uygulamada bileşenlerin taşınması giderek daha önemli bir rol oynadığından, DRI röleleri hızlı ve güvenli montaj için özellikle sağlam geçmeli pimlere sahiptir. Manipülasyonu tespit etmek için son kilitlemeli test butonu aletsiz olarak çalıştırılabilir. Durum göstergesinin kolayca görülebilen LED aydınlatması da durumun net bir şekilde belirlenmesini sağlar. Hem dolapların montajı sırasında hem de daha sonra mekanik ve tesis konstrüksiyonlarında yapılan servis işlemleri sırasında,

DRM Serisi röleleri ve DIN ray üsleri LED göstergesi ve diyot korunması ve çıplak tel kabul edecek üsleri montaj Din rayına, yalıtımlı bootlace yüksük veya yalıtılmış çatal pabuçları için seçenekleri ile temas sürümlere göre hem 2 ve 4 değişim mevcuttur. Endüstriyel uygulamaların çoğuna uyacak şekilde hem AC hem de DC bobin gerilimi seçenekleriyle sunulur. 270 mikron kalınlığında ağır elektroliz gümüş alaşımından yapılan kontaklar ayrıca tüm temas yüzeylerinde kalın kaplamalı gümüş kullanılması, yaşam beklentisine ve güvenilirliğe katkıda bulunan rölenin elektriksel ömrünü arttırır. Detaylara gösterilen dikkat, her seferinde güvenilir bir şekilde yerleştirme sağlamak için röle pimlerinin sertleştirilmesine bile uzanıyor.

D Serisi Röle Modülleri

D-Serisi portföyünde isteğe bağlı bir LED durum göstergesi (AC kırmızı, DC yeşil) ve isteğe bağlı test düğmeleri (AC kırmızı, DC mavi) ile rahat çalışma sağlanır. Ayrıca, D-SERİSİ röle modüllerimizi geniş bir aksesuar yelpazesi ile donatıyoruz: kullanım esnekliğini artırmak için röle tabanları, işaretçiler ve takılabilir ön kablolama (örn. LED veya serbest tekerlek diyotu). 5 V DC’den 380 V AC’ye kadar olan geniş bobin gerilimi aralığı, neredeyse tüm kontrol gerilimlerinde kullanılmasını sağlar.

D Serisi Röle Modülleri

Seri, yüksek voltaj seviyelerinin ve yük akımlarının aktüatörler üzerine etki ettiği yerlerde, örneğin makine yapımında motorları, solenoid valfleri veya frenleri etkinleştirirken kullanıma uygun modellerle tamamlanmaktadır. Yüksek miktarda akım kullanıldığında talepler artar. Çok sayıda endüstriyel uygulama, aktüatörleri kontrol etmek için 110 V ila 220 V arasındaki voltajları kullanır. 100 mA’dan daha büyük yük akımlarında, bu yüksek gerilimler, röle kontaklarında aşınma yoğun arklara neden olur. Ancak D-SERİSİ röle portföyündeki DRH ürünleriyle gerçekleşmez: temas serisi bağlantısı, dahili patlama mıknatısları ve düşük aşınma kontakları, istenmeyen arkayı etkili bir şekilde önler ve daha uzun hizmet ömrü sağlar. Yayların sönmesini sağlayan kontakların ve üfleme mıknatısının seri bağlantısı, 220 V DC / 10 A’ya kadar yüklerde temasın yanmasını önler.

D Serisi Röle Modülleri

DRL güç röleleri (1 ila 4 CO) AC yüklerde ve yüksek dielektrik dayanımda (2000 V) iyi aşınma direncine sahiptir. DRW güç röleleri (2 CO veya 3 CO), yüksek yük voltajlarını değiştirmeye uygundur. Yüksek DC yüklerini değiştirmek için DRH DC röleleri (1 NO veya 1 NC ve 2 NO veya 1 NO / 1 NC) kullanılır. DRR güç röleleri (2 CO ve 3 CO) 2500 VA anahtarlama kapasitesine sahip 8/11 kutuplu röleler olarak uygundur.

D Serisi Röle Modülleri

D-SERİSİ sağlam şekilde yapılandırılmış ve güvenilir röle modülleri geniş bir ortam sıcaklığında çalışır: DC – 40 ° C ile + 60 ° C ve AC – – 40 ° C – + 55 ° C arası.

Tüm D-SERİSİ röle modülleri CE uyumludur ve Alman TÜV tarafından sertifikalandırılmıştır. Ayrıca uluslararası cULus onayına sahiptirler.

Ürün talebi için bize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriWeidmuller
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.