Elektrik Aydınlatma genellikle tüketici sektörüne gelince verilir ve benzer şekilde daha az güçlendirilmiş bir durum bazen endüstriyel tarafta bulunur.

Işığın bizler olarak insanlar üzerinde büyük etkisi var . Tamamen işçi bakış açısına göre, yetersiz aydınlatma baş ağrısı, yorgunluk, göz yorgunluğu ve stres gibi sorunlara yol açabilir.

Parlama gibi parametrelerin dikkate alınmaması ve güvenlik ve sağlık sorunlarına yol açması durumunda sorunlar yoğunlaşabilir. Çalışmalar, işyerinde iyi bir aydınlatmaya sahip olmanın, verimlilik artışı ve hataların azalmasına yol açabileceğini bile göstermiştir . Yükleniciler genellikle yüksek tavanlı ortamlarda geçerli olmayan ucuz çözümlere başvurduklarından, sorun tüketici pazarında daha da kötüleşmektedir. Bu, daha az berraklığa ve daha fazla göz yorgunluğuna yol açarak enerji harcayan yüksek watt akkor ampullere doğru kayma eğiliminde olmasına neden olur.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Bu farklı sorunları göz önünde bulunduran Cree, ödüllü LED ampul ailesine bir genişleme başlattı. Yeni yüksek lümenli yönlü LED ampuller , yüksek tavanlı ortamlar için tasarlanmış ve üretilmiştir. Yeni LED ışık portföyü, piyasadaki en parlak ve konut ve endüstriyel tüm uygulamalar için netlik sağlayan en yüksek kalitededir.

Cree’nin yeni portföyü, tipik LED sel lambalarından iki kat daha fazla ışık yayar ve tüketiciye rutin işler için doğru miktarda ışık sağlar.

cree liderliğindeki ışık-ampul-sbr30-15050flfh-12de26-1-11-64_1000.jpgBR30 100W Yumuşak Beyaz, BR30 100W Günışığı ve R20 75W Yumuşak Beyaz değiştirme özelliklerine genel bakış aşağıdaki gibidir:

  • Yüksek tavanlar için özel olarak tasarlanmıştır
  • Tamamen kısılabilir, pürüzsüz ve sessiz
  • Enerji Yıldızı Sertifikalı
  • 22 yıldan fazla sürer / 25000 saat
  • 10 yıl destekli% 100 memnuniyet garantisi

Tüketiciler her zaman ellerinde watt gereksinimlerini karşılayan yönelimli LED’leri kullanma konusunda bir sorunla karşı karşıya kaldılar, ancak Cree’nin zaten etkileyici portföyünün genişlemesi bu gibi konulara bir son vermiştir. Tüketiciler artık akkor ampullerin yarattığı boşluğu hissetmek zorunda kalmaz ve sonunda istedikleri parlaklık seviyesine ulaşabilirler. Ayrıca, ürün daha yüksek enerji verimliliği ve uzun kullanım ömrü nedeniyle daha yüksek bir ROI sağlar .

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Text Divider

KategoriCree