Birbirinden farklı çözümler ile etkin bir destek sağlayan Contrinex bünyesinde, her sektöre uygun ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler özellikle uluslararası çapta global açıdan farklı firmalardaki önemli sektörlerde düzenli olarak kullanılmaktadır. Endüstri 4.0 üzerinden entegre edilmiş uyumlu sistemler, yeni nesil teknolojiyi en iyi şekilde destekliyor. Bu doğrultuda kaliteli ve sağlam malzeme ile üretimi gerçekleştirilmiş sistemler, birleşmiş olduğu teknoloji ile konforlu bir kullanım olanağı tanımaktadır.

Contrinex Sensör Çözümleri

Özellikle kaynaklı yapılan zorlu koşullara en iyi şekilde direnme olanağı sağlayan sensör sistemleri, Contrinex Sensör çözümleri üzerinden destekleniyor. Bu konuda verilen destek pek çok avantajı sensör sistemleri üzerinden yanında getiriyor.

– Güçlü manyetik alanlar

– Yüksek sıcaklık

– Kaynak kıvılcımlar

– Partiküller

Bu ve benzeri zorlu koşullara karşı indüktif sensörler contrinex bünyesinde güvenli şekilde desteklenir. Akıllı çözüm yöntemleri üzerinden ar-ge çalışmaları ile üretimi gerçekleştirilen bu sensörler, kaliteli hizmet anlayışıyla her açıdan kusursuz bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Yanlış sinyaller üretmeden, kısa sürede arıza vermeden ve sık sık bakıma ihtiyaç olmadan Bu firma bünyesindeki sensör sistemleri güvenli bir kullanım olanağı tanıyor.

Contrinex Başlıca Ürün Grupları

Endüktif Sensörler, Fotoelektrik Sensörler, Ultrasonik Sensörler, RFID, Emniyet Sensörleri

 Otomasyon Sistemleri Üzerinden Contrinex Çözümleri

Sensör sistemleri ile beraber aynı zamanda otomasyon sistemler contrinex bünyesinde, profesyonel bir anlayışla desteklenmektedir. Makinelerin hatasız ve güvenli şekilde çalışabilmesi için, gelişmiş olan teknolojik sistemler entegre edilerek akılcı çözümler sunuluyor. Özellikle farklı alanlara uyumlu fotoseller, rahatlıkla entegre edilebilir ve yoğun şekilde kullanılabilir. Ölçme ve kontrol cihazları, ray klemensleri, konnektörler, pano etiketleme çözümleri ve buton ile sinyal lambaları gibi daha birçok farklı otomasyon sistemi üzerinden hizmet sağlanıyor.

 Güvenilir Hizmet Anlayışıyla Contrinex Çözümleri

Endüstriyel alanda her türlü sektör için contrinex kurumsal çözümler sunuyor. Ar-ge çalışmaları üzerinden devam eden yenilikçi anlayış, firmalara geleceği güvenli taşımak amaçlı desteklenmektedir. Ele alınan ürünler ve hizmetler firmaların sağlıklı şekilde üretimi yapabilmesi için sağlanıyor. Global açılan uluslararası kalite standartlarına göre hizmet sağlayan bu firma bünyesinde, pek çok değişik sektör için profesyonel çözümler elde etmek mümkün. Farklı sensör sistemleri ve otomasyon ile fotoseller gibi daha pek çok çözüm yöntemi ön plana çıkıyor.

Contrinex 2020 Güncel Fiyat listesi ve kampanyalarına aşağıda ki linkten ulaşabilirsiniz.

Contrinex 2020 Fiyat Listesi

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

KategoriContrinex