İletişim, enerji ve taşımacılığın hep birlikte gelişen ve birleştiği üçüncü bir sanayi devriminin ortasındayız.

On dokuzuncu yüzyıldaki ilk sanayi devrimi sırasında, buharla çalışan döner baskı makinesinin icadı sayesinde haberler kitlelere ulaştı. Kömür, şehirleri, şehirler ve eleştirel insanları birbirine bağlayan demiryollarını güçlendiren yeni ucuz enerji kaynağı oldu. Yirminci yüzyıldaki ikinci sanayi devriminde telefon, radyo ve televizyonla yeni iletişim biçimleri getirildi. Taşımacılık devrimi ve otomobilin yükselişini güçlendiren ucuz petrol keşfedildi.

Tüm bunların Phoenix Contact ve Engineering Design Show (EDS) ile ne ilgisi var? Bu üçüncü sanayi devriminde, veriler yeni para birimidir ve akıllı telefonlardan akıllı enerji sayaçlarına ve elektrikli araçlara kadar her şey verilere bağlıdır. Phoenix Contact bağlantı hakkında çok şey düşünüyor ve cihazların daha geniş dünyayla bağlantılarını geliştirmek için sürekli yenilik yapıyor. Cihazlar daha akıllı hale geliyor ve içinde yaşadığımız dünya daha bağlı, merkezden uzak ve karbondan arındıkça daha fazla iş yapıyor.

Örnek olarak, elektrikli arabayı alın . Bu yeni dünya görünümünde aracınıza, evinizin çatısına takılan yenilenebilir güneş enerjisinden şarj edilen piller kullanılır. Evinizde, araçla ve güneş panelleriyle konuşabilen ve arabanızın ne zaman ve nasıl şarj edileceğine karar veren akıllı bir sayaç vardır. Arabanızın aküsü, evinizin güç gereksinimlerini ve daha geniş ızgarayı dengelemek için de kullanılabilir. Bu, geleceğe yönelik bir vizyon değil, şu anda gerçekleşmekte ve sonuçta enerji üretimi ve tüketimini demokratikleştirmektedir.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPhoenix Contact
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.