Bir DIN rayı üzerinde kullanım için tek bir elektronik mahfaza içindeki sinyal, veri ve güç için geleneksel bağlantı teknolojilerini birleştirmenin kolay bir yolunu mu arıyorsunuz?

Nesnelerin interneti ve Endüstri 4.0 gereklilikleri, daha az alanda daha fazla alanda daha fazla teknolojinin kullanılması gerektiği anlamına gelir ve çoklu bağlantı teknolojilerini DIN rayına getirme becerisi gittikçe zorlaşmaktadır. Artık tipik bir cihazın, doğrudan aynı DIN rayı boyunca oturan birimlerle ve bulut tabanları veya tesisin herhangi bir yerinde bulunan diğer cihazlar ile iletişim kabiliyetine sahip olması gerekirken, kontrol kabini içerisinde yer tasarrufu sağlamak için mümkün olduğunca kompakt.

Sinyal veya güç bağlantıları için tipik baskılı devre kartı (PCB) terminal bloklarını, veri için RJ45 veya D-sub‘ları ve antenler için potansiyel konnektörleri birleştiriyorsanız, tipik olarak bir muhafazanın iki tarafını da kullanmanız veya birden fazla ünite kullanmanız gerekir. Sonuç, özelleştirilmiş kasanızı elde etmek için uzun teslim süreleri nedeniyle üretim masrafları veya üretimdeki gecikmeler anlamına gelebilir.

Yeni Endüstriyel Kasa Sistemi (ICS) ile çeşitli bağlantı teknolojilerini aynı muhafaza içinde ilk kez kolayca bir araya getirme olanağına sahipsiniz. ICS, çoklu bağlantı teknolojilerinin yan yana bir arada bulunmasını ve çok hızlı bir şekilde birleştirilmesini sağlayan modüler bir tasarımdır. Tepsi formatı, bağlantı teknolojinizi gereksinimlerinize en uygun yerlere yerleştirmenize olanak tanır ve ayrıca 8 kutuplu TBUS DIN ray konnektörünü kullanabilir.

Ürün yelpazesi, yeni modüler ICS boş mahfazasını ve sistematik olarak koordine edilmiş PCB bağlantı teknolojisini, 3.5 ve 5.0 mm’lik aralıklarla 3, 4 ve 5 konumlarla ve ayrıca standart bağlantıları (RJ45, DSUB, USB, anten, vb.) içerir. Kontrol kabinindeki birinci sınıf alanla, cihazınızın mümkün olan en küçük alanda kapama kabiliyetini arttırmaya yardımcı olmak için iki PCB’nin ICS muhafazasına yerleştirilebileceğini belirtmek önemlidir.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPhoenix Contact
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.