Yumuşak yolvericiler , tork ve ani ani akımlardaki keskin yükselmelerden kaynaklanan mekanik ve elektriksel gerilimi hafifletmek için elektrikli motorlarla birlikte kullanılır.

Sistemi özellikle sonuncudan korumak, kabloların, milin ve dağıtım şebekesinin zarar görmesini önlerken motorun ömrünü uzatabilir.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Carlo Gavazzi RGTS , iki kablolu AC endüksiyon motorları için tasarlanmış 1 fazlı bir katı hal yumuşak yolvericidir. Kontrol, motor rampa süresini ve ilk tork artışını sınırlamak için kullanılabilecek dahili potansiyometreler vasıtasıyla sağlanır. Özelliklere genel bakış aşağıdaki gibidir:

  • Katı hal tasarım
  • Geniş çalışma voltaj aralığı, 100 – 240 VAC, 50 / 60Hz
  • Gerilim rampası yumuşak başlangıç

Operasyon

Marşçının çalışması için bir voltaj rampası algoritması kullanılır, kullanıcı iki bağımsız ayarı ayarlama seçeneğine sahiptir, yani:

  • İlk tork (% 10 – 80)
  • Rampa yukarı (0,5 – 5 saniye)

İlk torku daha düşük bir değere ayarlayarak çıkış geriliminin düşmesine neden olurken, yükselme süresi çıkış geriliminin tam yük değerine ulaşmasının ne kadar süreceğini belirler.

Yararları

  • Yumuşak yol vericinin, çıkış talaşlarındaki mekanik ve ısıl gerilimi azaltan tel bağlama teknolojisi sayesinde kullanım ömrü uzundur.
  • İki basit ama hayati ayar seçeneği ile, RGTS kullanım kolaylığını korur.
  • RGTS, 24VAC / DC veya 100-240VAC olmak üzere iki kontrol gerilimi elde etmek için kullanılabilir, bu da marş motorunun zayıf güç kaynağı bağlantılarında çalışmasını sağlar.
  • Ana voltaj uygulanır uygulanmaz, RGTS devreye girerek başlatma / durdurma sinyali için ek kablo ihtiyacını etkisiz hale getirir.

Yumuşak yol verici, 100kA (rms) Kısa Devre Akım Oran taşıyan endüstriyel kontrol panelleri için UL508A gerekliliklerine uygundur.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriCarlo Gavazzi