Buat klemens tümü konnektör endüstrisine ait olan, vidalarla sıkıştırılmış tellere sahip olan ve elektrik yükünün transferi için metale bir bağlantı sağlayan vidalı terminal şeritleridir. Genellikle kaset toprağına bağlantı sağlamak için kaset kaydedicilerde kullanılırlar, böylece hoparlörler oynatıcıdaki hoparlör terminallerine sığabilir.

Boyut veya şekil uyumluluğu gerektirmediklerinden, yapılandırılması nispeten kolaydır ve kullanımı kolaydır. Bağlantı kutusu, bu konnektörlerin birkaçının arka arkaya bağlanmasına izin verir, böylece elektrik düğümüne birden fazla kablo bağlanabilir.

Wago 2273 Serisi

Avantajları Nelerdir?

Buat klemens, metale bloğun altındaki bir elektrik prizine bağlı olan şeride takılı bir dizi vida terminalidir. Birçok cihaz ve cihaz, elektriksel darbeleri veya sinyalleri birden fazla yol boyunca cihazın farklı kısımlarına yönlendirmek için terminal blokları gerektirir.

Örneğin, bir kayıt oynatıcısında, ses bilgisinin, bir bağlantı kutusu şeklinde çok sayıda vidalı terminal gerektiren iki veya daha fazla hoparlöre iletilmesi gerekir. Bağlantı kutusunun dış kasası genellikle plastiktir, bu nedenle elektrik sinyallerinin iletimi bloktan ziyade bir hatta yayılır ve çapraz sinyalleri veya aşırı ısınmayı önler. Terminalin gövdesi esas olarak gevşeklik ve temas direncini ve korozyonu önleyen bakırdan oluşur.

Wago 221 Serisi

Buat klemens konnektör olarak kullanılabilir, çünkü soyma kapağı olan standart tellerin yanı sıra kelepçe metal kelepçesinde sonlanan teller etrafına kolayca monte edilebilirler. Konnektörün metal plakaları ve vidaları iletken metalden yapılmıştır. Basit vidalı terminal, devre veya ekipman dışında elektrikli ekipmanın üstüne yerleştirilmiş bir deliği olan küçük bir metal plakadan oluşur.

Bu küçük metal plakanın kendisi elektrikli ekipmana bağlanır, böylece ikisi arasındaki herhangi bir sinyal kolayca geçirilebilir. Metal plakadaki delik küçük bir vida muhafazasıdır ve tel J şekilli veya U şekilli bükülmüş bir kısım ile vidanın içine sokulur ve daha sonra vida plakaya vidalanır.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

KategoriWago