Bu sürekli değişen dünyada, her türlü yaşam biçimini, çalışmayı, üretmeyi ve eğlenmeyi değiştiren mega eğilimleri algılamak mümkündür:

KENTLEŞME, SANAYİLEŞME VE DİJİTALLEŞME.

Bu üç eğilim, eğer iyi analiz edilirse, mükemmel iş fırsatları yaratır ve sebepler düşülebilir. Örneğin; Otomasyon, bağlantı ve enerji verimliliği açısından artan ihtiyaçlar. Ancak bu gelişmelerden bahsetmeden önce, dikkatimizi bu kadar derin ve geri dönüşü olmayan dönüşümleri tetikleyen gerçeklere çevirelim.

Küresel olarak, şehirler nüfusun %50 ‘sinden fazlasını elinde tutuyor, üretilen enerjinin %70‘inden fazlasını tüketiyor ve sera gazı emisyonlarının% 75’ini oluşturuyor. Bugün üzücü olan, yarın umutsuz olabilir: 2040 yılına kadar, kent merkezlerine 1,9 milyar insan ek alacak. Hiçbir şey yapılmazsa, kentleşmenin eşi benzeri görülmemiş sonuçları olacaktır: enerji ve su, çevre baskısı ve kirliliği, altyapı aşırı yüklenmesi, tıkanıklık ve güvenlik endişeleri vb. gibi kıt kaynaklar.

En büyük şehirlerde, sanayi üretimi önemli ölçüde artacak ve bu olgunun enerji ve çevresel zorluklar üzerinde büyük etkisi olacak. Küresel endüstriyel enerji tüketiminin 2050‘ye kadar iki katına çıkması ve atmosferdeki sera gazı emisyonlarının seviyesini artırması beklenmektedir.

Kentleşme ve sanayileşme üçüncü mega eğilime yol açmaktadır. Son 20 yılda 3,5 milyar insanı İnternet‘e bağladık, şimdi ise makineleri birleştiriyoruz. 2020 itibariyle, bağlı insanlardan 20 kat daha fazla bağlı cihaza sahip olacağız, küresel iletişim ağına erişimi olan 30 milyar cihaz olacak. Tarama, toplanan verilerde olduğu kadar bulut bilgi işlem gücünde de önemli bir artışa neden olur. Kişisel ve profesyonel alanlardaki etki ezici olacaktır: operasyonlar, katılım, eğitim, istekler, öneriler, katkılar …

Kent merkezlerinde daha fazla insan, operasyonda daha fazla sanayi, daha fazla bağlı cihaz. İkilemle karşı karşıya kaldığımız sonucuna varmalıyız: enerji tüketimi çarpıcı bir şekilde artacak, ancak sera gazı emisyonlarını yarıya indirmek çok önemlidir. Aksi takdirde, küresel ısınmayı 2°C ‘nin altında tutmak ve kirliliği katlanılabilir düzeyde yönetmek mümkün olmayacaktır.

Son derece agresif görünen bir geleceği hesaba katmak için, karbon yoğunluğumuzu düşürmek ve verimliliğimizi üç kez artırmak zorundayız. Ben iyimserler ekibinin bir parçasıyım ve bu nedenle teknolojinin kilit bir rol oynadığı hibrit ve zengin bir artan yenilik ve yıkıcı yenilik yolu kullanarak bu paradoksla yüzleşebileceğimize inanıyoruz. Ancak, inovasyon teknolojinin ötesine geçiyor, yönetmemiz, tasarlamamız (ürün ve hizmetler), üretmemiz, inşa etmemiz ve özellikle de çok farklı bir şekilde tüketmemiz gerekiyor.

Şehirlerin güvenlik, mobilite, enerji yönetimi, su, atık konularında daha fazla verimlilik sağlayan ve görünür ve ölçülebilir sonuçlarla entegre hizmetler sunması esastır. Sektörler, rekabet gücü açısından, artan enerji ihtiyaçlarını ve aynı zamanda yeni bir düşük karbon ekonomisine yönelik gelişmeleri destekleyebilecek yenilikçi çözümler talep etmektedir. Şirketler ve bireyler, daha iddialı kararlar almak için, uygulamalar ve yazılım aracılığıyla buluttaki verilerin analizine izin veren açık arayüzlü kontrol sistemleri ile bağlanabilir ürünler beklerler.

Elektrik güç yönetimi ve otomasyonu konusunda dünya çapında referans olan Schneider Electric‘teki deneyimim sayesinde, müşterilerimizi EcoStruxure platformunun uygulanmasıyla en alt sıraya doğrudan etki eden ekonomiler elde ettiklerini – cihazları ve saha ekipmanlarını yazılıma bağladıklarını doğruladık. otomasyon, izleme ve yönetim, böylece karar vermeyi daha hızlı ve daha iddialı hale getiriyor. Küçük kazanımlardan bahsetmiyoruz, aksine sanayide ekonominin potansiyeli %52, binalarda %82 ‘ye ulaşan altyapıda %79 ‘dur.

IoT(Internet Of Things), mobilite, bulut, veri analizi ve siber güvenlik alanındaki gelişmeler, giderek daha güvenli, güvenilir, sürdürülebilir ve verimli ağlar oluşturulmasını sağlayacaktır. Müreffeh bir gelecek güçlü bir kombinasyon üzerine kuruludur; teknoloji ve yenilik.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.[/column_1]

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.