Sınıf I, Bölüm 1 için tehlikeli olmayan alan uygulamalarına göre sınıflandırılan ve sınıflanan UL, cUL, CE ve EX olarak sınıflandırılan Pepperl + Fuchs Bebco EPS® 4000 serisi Tip X temizleme ve basınçlandırma sistemi artık üretimde değildir. Bu sistem, bir muhafaza içindeki sınıflandırmayı Bölge 1 ve 21’den tehlikeli olmayan bir alana indirgeyen otomatik bir temizleme ve basınçlandırma sistemi olan 6000 serisi Tip X sistemimizle değiştirildi.

IP66 dereceli paslanmaz çelik kasası elverişli olarak pnömatik, kontrolör, elektrik I / O ve programlama arayüzü içerir. Kolayca erişilebilen bir LCD ekran, kolay programlamaya izin verir ve basınç, akış ve sistem durumunu gösterir.

6000 sistemi, temel elektronikler, elektrikli cihazlar, motorlar ve anahtarlama donanımı içeren uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. Bebco EPS ürünleri rafa monte enstrümantasyon, video ekranları, programlanabilir kontrolörler, bilgisayarlar, yazıcılar, kayıt cihazları, ölçüm, gaz analizörleri ve kalibrasyon ekipmanlarının taleplerini karşılar.

4000 Serisi Belge Bağlantıları

    • 4000 Kurulum ve Kullanım Kılavuzu
    • Özel IS Koşum Şartname Formu
    • Özel AX Koşum Şartname Formu
    • Mini-SEAL Kablo Demetleri
    • Özel HW Koşum Şartname Formu

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPepperl+Fuchs
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.