Genellikle başka bir programlanabilir denetleyici olarak kabul edilirse, güvenlik denetleyicileri, tesis tabanındaki maksimum güvenliği sağlamak için oldukça sofistike ve yokuş yukarı bir görevi yerine getirir. Bu kontrolörler, güvenlik cihazları ile bu cihazların izlediği süreçler arasında bir arayüz görevi görerek işyerinin korunmasına basit bir çözüm sunar.

Banner Engineering , bu alanda , şunları içeren denetleyici ürünlerlesize sunacak çok şey var:

Afiş XS26 serisi

XS26 Serisi Genişletilebilir Güvenlik Kontrolörleri

XS26 , sistem entegratörleri için esnek bir seçimdir, çünkü küçük olanlardan çoklu hatlara yayılan çeşitli makinelere adapte olabilir. Yazılımın yapılandırılması kolaydır, denetleyici, gerçek zamanlı tanılama ve G / Ç izleme olanağı sunan canlı bir ekran özelliğine sahiptir. Bir otomasyon şirketinin esneklik gereksinimi, ihtiyaçlar büyüdükçe oynamaya getirilebilecek sekiz adete kadar G / Ç modülüne genişletme yeteneği ile karşılanır. Ethernet özellikli değişken, en fazla 256 sanal durum çıkışı için yapılandırılabilir.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

SC26 Serisi Güvenlik Kontrolörleri

Afiş SC26 SerisiSC26 , XS26’dan nispeten daha küçüktür ve yine de esnek ve verimli çalışma sağlar. Kontrolör, emniyet stopları, e-stop’lar, optik sensörler ve emniyet paspasları gibi çeşitli giriş cihazlarını izleyebilir. Gerekirse, baz denetleyicisi nedeniyle girişlerin sekizi çıkış olarak da ayarlanabilir. Boolean mantık fonksiyonlarının eklenmesi, önceden yapılandırılmış güvenlik blokları ekstra geliştirme süresini kısaltırken programlama esnekliği sağlar.

SC22 Serisi Güvenlik Kontrolörleri

Afiş SC22 serisiSC22 kapsamlı kontrol işlevleri sağlar. Denetleyici, Modbus ve PCCC gibi iletişim protokollerini desteklerken bir RJ45 Ethernet konektörü kullanır. 22 giriş terminali, hem PNP katı hal çıkışlarını hem de Banner veya diğer üreticilerin kontak bazlı olanlarını izleyebilir. Canlı görüntü, hata tanımlarının yanı sıra gerçek zamanlı geçmiş sağlayan arıza günlüğünü gösterir.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]