Banner Engineering, şirketin endüstri tarafından tanınan kablosuz iletişim hattına en son eklenen SureCross® Kablosuz Q45 Basma Düğmesini onay ışığıyla duyurdu sensörleri. Q45 basmalı düğmeli modelin iki yönlü iletişimi, operatörlerin bir düğmeye basarak dijital bir sinyal göndermesine ve sinyalin alındığına dair onay almasına izin verir.

Banner Engineering Kıdemli Ürün Müdürü Bob Gardner, “Wireless Andon, parça ve diğer durum gösterge sistemlerinin çağrılması, kablosuz Q45 buton modeliyle konuşlandırılması ve kullanılması artık daha kolay,” diyor. “Cihazdaki bir düğmeye basarak, operatörler kendi takdirine bağlı olarak bir sinyal iletebilir ve üçüncü bir cihaza ek kablolama veya programlama yapmadan sinyalin başarıyla alındığını görsel olarak doğrulayabilir.”

Kendi kendine yeten kablosuz radyo ağı, iki noktalı, altı noktalı ya da çok noktalı bir sistemde çalışabilir; gürültü bağışıklığı karışma riskini ortadan kaldırırken, ağ kimlikleri birden fazla sistemin birlikte bulunmasına izin veriyor. Cihazın frekans atlamalı sinyali güvenli veri aktarımı sağlar. Q45 basma düğmesi, çok büyük fabrikaları bile kolayca karşılayabilecek kadar 3000 metreye kadar bir saha hattı yelpazesine sahiptir. Q45 düğmesi iki AA lityum pille beş yıla kadar çalışabilir veya yerel bir 10-30V güç kaynağı ile çalıştırılabilir. Pil seçeneği, basmalı düğmenin hareketli veya yerel bir güç kaynağından uzakta olmasını gerektiren uygulamalar için idealdir.

Buton modeli, dünyanın ilk tamamen kablosuz I / O sistemi olan Banner’ın yenilikçi SureCross DX80 kablosuz ailesinin bir parçasıdır. Yüzlerce I / O modeliyle, piyasadaki en güçlü ve esnek sistemdir. Parça çağrısı, servis çağrısı veya uzaktan izleme ve kontrol için idealdir.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.