Banner Engineering WLA Serisi Encapsulated Alan Işıklarını duyurdu. Endüstriyel ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanan bu güçlü, katı hal LED ışıkları optik olarak saydam poliüretan ile tamamen kaplanmıştır. Kimyasal uyumluluğu arttırır ve şok ve titreşime karşı dirençlerini arttırır.

Encapsulated WLA light, makine aydınlatması, görsel muayene istasyonları ve genel endüstriyel alan aydınlatması için ideal, sağlam ve yüksek yoğunluklu bir ışıktır. Sızdırmaz ışık dört boyutta mevcuttur ve şık bir polikarbon mahfazaya ve ince bir profile sahiptir.

“Kapsüllenmiş WLA LED Alan Lambaları, müşterilerimize damgalama makineleri ve zımbalama presleri gibi en zorlu endüstriyel uygulamalar için yüksek parlaklıkta, titreşime dayanıklı aydınlatma çözümü sunar” dedi Banner Engineering Teknik Pazarlama Müdürü Kathy Erickson. “Ayrıca, poliüretan yakıt, yağlar, gres ve birçok çözücüye karşı mükemmel bir dirence sahiptir.”

Bakım gerektirmeyen bir tasarıma sahip, enerji tasarruflu Banner WLA Encapsulated Area lambaları, yüksek basınçlı, yüksek sıcaklıkta yıkama uygulamalarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve derecelendirilmiştir IP69K’ya Kolay kurulum seçenekleri arasında hızlı bağlantı kesme veya kablo versiyonları, çok yönlü bir açılı ayraç ve uygun bir manyetik montaj çözümü bulunur.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.