Banner Engineering kablosuz titreşim ve sıcaklık sensörünü tanıtıyor. Makinelerin titreşim ve sıcaklıktaki artışları etkin bir şekilde izlemek için tasarlanan sensör, saniyede inç veya milimetre cinsinden RMS hızını ve sıcaklığı ölçer. Bu, sensörün çok ciddi hale gelmeden önce makine sorunlarını tanımlamasını ve ek hasara ya da plansız düşme süresi ile sonuçlanmasını sağlar.

Sensör, Banner’ın kablosuz Q45VT Düğümü, P6 Performans Düğümü ve MultiHop M-H6 radyo gibi 1 kablolu seri radyo aygıtlarıyla çalışmak üzere optimize edilmiştir. Operatörler, titreşim eşiklerini ISO 10816 standardına göre kolayca ayarlayabilir. Bir eşik aşıldığında, kablosuz düğüm yerel gösterge sağlayabilir, sinyali merkezi bir konuma gönderebilir ve titreşim ve sıcaklık verilerini toplama ve eğilim için ağ geçidine gönderebilir.

Banner Engineering Kablosuz Global Satış Direktörü Scott Pritchard, “Banner’in kablosuz sensörü, herhangi bir makine arızasını veya olası sorunları hızla tespit etmek için sürekli titreşim ve sıcaklık ölçümleri sağlıyor” dedi. “Bu, tesis yöneticilerinin manuel kontrolleri ve insan hatası riskini ortadan kaldırarak işgücü maliyetlerini düşürmelerini sağlar.

Kablosuz titreşim ve sıcaklık sensörü, motorlar, pompalar, üfleyiciler ve bir tesisteki diğer birçok makine tipi dahil olmak üzere çeşitli makine izleme uygulamaları için idealdir.

Sağlam çinko alaşımlı gövde ile üretilen Banner’in kablosuz titreşim ve sıcaklık sensörü, zorlu ortam koşullarında güvenilir performans sağlar. Sensör ayrıca, çeşitli uygulamalara uyum sağlamak için altıgen vida, epoksi, termal transfer bandı veya manyetik braket montajı dahil çoklu montaj seçenekleri sunar.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.