Endüstriyel makineler çok fazla güce sahiptir ve genellikle manuel yollarla müdahale gerektirir . Çoğu zaman, devre kesiciler ve manyetik kontaktörler iş için yeterlidir. Bununla birlikte, daha görsel bir yaklaşımın, yerinde çalışanların her şeyden daha iyi kalmasına yardımcı olabileceği durumlar vardır.

Banner Engineering , çoklu renkler ve IO yetenekleri içeren endüstriyel sınıf dokunmatik düğmeler sunarak bunları yalın üretim ortamları için ideal kılar.

K50 Serisi 50mm Işıklı Dokunmatik Düğme

Afiş K50 SerisiBasit ve güvenilir olan K50 Serisi Dokunmatik Düğmeler , katı hal, dokunmaya duyarlı anahtarlama özelliği ile kontrol edilen geniş ve parlak bir göstergeye sahiptir. Düğmeler kullanım için herhangi bir baskı gerektirmez ve iş eldiveni ile veya eldiven olmadan tek dokunuşla etkinleştirilebilir. IP69 dereceli muhafaza içine alınmışlardır ve yüksek stresli ortamlara dayanabilirler. İstenilen renge ve mandallama mekanizmasına bağlı olarak çeşitli modeller mevcuttur. Yanlış-pozitif aktivasyonları telafi etmek için düğmeler, onları su spreylerine, deterjanlara ve yabancı maddelere karşı bağışıklık kazandıran akıllı elektrik alanı algılamaya sahiptir. Düğmeler, ışıkla toplama ve çağrı düğmesi uygulamaları için idealdir.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

S22 Pro Serisi Programlanabilir Renkli Dokunmatik Düğme

Afiş S22 Pro Serisi22 mm dişli polikarbon bir tabana sahip, her S22 Pro Serisi dokunmatik tuş yedi taneye kadar bağımsız renk gösterebilir. Çalıştırma çıplak ellerle veya eldivenlerle yapılabilir ve herhangi bir fiziksel kuvvet uygulaması gerektirmez. İşlem 10V – 30V DC ile gerçekleştirilir ve kaynağa bağlı olarak çift modlu giriş ve çıkışlar mevcuttur. Devreler katı hallidir ve ek bakım gereksinimi olmadan ömür boyu sürer. Dış kısım eşit derecede sağlamdır ve IP69 su geçirmez yapıya sahiptir, ayrıca yabancı ajanların neden olduğu gereksiz tetiklemeye karşı da dayanıklıdır.

K50L Serisi Işıklı Butonlar

Afiş K50L SerisiK50L Serisi , üç renkli gösterge ışığına sahip aydınlatmalı düğmelerdir. Fonksiyonlar harici güce ihtiyaç duymadan gerçekleştirilir; buton, SureCross FlexPower cihazlarıyla çalışmak üzere tasarlanmış kuru kontak çıkışına eşlenir. Çalışma için voltaj aralığı 18–30 volt doğru akımdır. Cabled, Euro Quick ve anlık buton çıkış modelleri gibi spesifik durumlar için uygun olan çeşitli varyasyonlar mevcuttur.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

OTB Serisi Optik Dokunmatik Düğmeler

Afiş OTB SerisiGeleneksel mekanik düğmeler için yedek olan OTB Serisi optik dokunmatik düğmeler işlemiçin sıfır kuvvet gerektirir. Bunlar katı hal veya elektromekanik çıkışlara sahip anlık hareketli tuşlardır. Kolay montaj için 30 mm dişli tabandan yapılmıştır ve döküntü veya gevşek giysiler nedeniyle kazayla açılmasını önlemek için bir alan örtüsü içerir. Giriş / çıkış gerilimi, bağlantı kesme stili ve çıkış tipi (PNP) için değişkenler mevcuttur.

VTB Serisi Işıklı Doğrulama Dokunmatik Düğmeleri

Banner VTB SerisiVTB Serisi Dokunmatik Düğmeler , mekanik düğmelerin ve dokunmatik düğmelerin yerine geçer. Aydınlatmalı bir tabanla tasarlanmışlardır ve sabit veya yanıp sönen aydınlatma için kullanılabilirler. Renk aralığı kırmızı, yeşil ve mavi içermektedir ve uygulamaya bağlı olarak özelleştirilebilir. Doğrulama Dokunma Düğmeleri, çalıştırma için fiziksel bir baskı gerektirmez ve tekrarlayan gerilme yaralanması riski taşımaz. Seçilen modele bağlı olarak, düğmeler, stresli endüstriyel ortamlarda kusursuz çalışan çeşitli kimyasallara, sıyrıklara ve kirleticilere dayanabilir. Bu düğmeler için kullanılan genel uygulamalar, alan kısıtlamaları nedeniyle hafif ekranların kolayca kurulamayacağı alanlardır.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Text Divider