Banner Engineering Corp., kompakt bir optik cihazda güvenlik, basitlik ve çok yönlülük sağlamak üzere tasarlanmış AG4 Güvenlik Lazer Tarayıcısını sunar. AG4 Güvenlik Lazer Tarayıcısı, nesnelerin görüş alanındaki yerini bulmak için Sınıf 1 kızılötesi lazer ışığının darbelerini kullanır, kullanıcı tarafından belirlenen bir alanda hem durağan hem de hareketli tehlikeleri koruyarak personeli etkin bir şekilde korur .

Basit kurulum ve sezgisel konfigürasyon yazılımı AG4‘ü güvenilir, ancak uygulaması kolay bir çözüm haline getirir. AG4, standart iki veya üç parçalı güvenlik ışık perdesi için uygun olmayan düzensiz şekilli alanları etkili bir şekilde korur. Aynı zamanda, tekrarlayan işlem veya olumsuz ortamlardan rutin olarak zarar görmüş yüksek bakım güvenlikli paspaslar için mükemmel bir değiştirme çözümüdür. AG4, IEC 61496-1 / -2’ye göre Tip 3, EN ISO 13849-1‘e göre Kategori 3 PLd ve IEC 61508’e göre Güvenlik Bütünlüğü Seviyesi (SIL) 2 için tüm gereklilikleri karşılayarak AG4, alan koruma, erişim dahil uygulamalarda üstün performans sunar. Çevre koruma ve otomatik güdümlü araç (AGV) çarpışmadan kaçınma.

“Bir kişi bir alana girdiğinde tehlikeleri durduracak ve aynı zamanda korunan alandayken makine döngüsünün yeniden başlatılmasını engelleyecek tek başına bir koruma olarak kullanılabilecek bir çözüme ihtiyaç duyulduğunu gördük” Banner Engineering’de Güvenlik Ürünleri Pazarlama Müdürü Mike Carlson. Carlson, “AG4, herhangi bir sayıda sabit uygulamada bir çözüm sunacak, ancak aynı zamanda AGV’ler, üstten vinçler ve aktarma arabaları ve arabaları gibi mobil araçlarda çarpışmayı önleme için mükemmel bir çözümdür.”

AG4 Güvenlik Lazer Tarayıcısı, bir nesnenin konumunu aralık (ölçülen mesafe) ve dönme açısı ile belirlemek için dağınık yansıma (yansıyan ışık) prensibi ile çalışır. AG4 koruyucu ve uyarı alanları yapılandırıldıktan sonra, nesnelerin görüş alanı içindeki konumu değerlendirilir. Herhangi bir koruyucu alanın içindeyse, tarayıcıdan bir emniyet durdurma sinyali üretilir. AG4 ayrıca, uyarı alanındaki bir izinsiz girişin yardımcı bir çıkışı tetikleyeceği şekilde yapılandırılabilir. Bu, bir mobil aracı yavaşlatmak, ışık yakmak veya bu alana giren bir kişiyi uyarmak için başka eylemler başlatmak için kullanılabilir.
0.36 derece yanal çözünürlüğe sahip AG4, bir bölgedeki nesneleri sabit konumundan 190 dereceye kadar olan nesneleri güvenilir bir şekilde algılar. AG4, 6.25 metreye kadar değişen 30, 40, 50, 70 ve 150 mm’lik seçilebilir koruma alanı çözünürlüğü sağlarken, uyarı alanı 15 metreye kadar kapsama alanı sağlar. Gelişmiş yapılandırma özellikleri, operatörlerin AG4’ü sekiz ayrı koruyucu ve uyarı alanıyla yapılandırmasına olanak tanır. Kullanıcılar yapılandırılmış saha çiftleri arasında hızlı bir şekilde geçiş yapabilir ve çeşitli uygulamalarda personeli ve ekipmanları etkin bir şekilde koruma esnekliği sağlar.

AG4 Güvenlik Lazer Tarayıcısının temel özellikleri şunlardır:

  • Herhangi bir izinsiz girişin güvenilir ve duyarlı bir şekilde algılanmasını sağlayarak çalışma alanının şekline uygun yüksek esnek koruma ve uyarı alanları ayarlanabilir
  • Basit kurulum ve kullanımı kolay yazılım
  • Beş LED teşhis ekranı, bir PC’ye bağlanmadan sistem durumunu ve cihazların teşhisini sunar
  • Sekiz bireysel koruyucu ve uyarı alanı çifti yapılandırılabilir
  • 80 ila 640 milisaniye arasında yapılandırılabilir tepki süresi
  • RS-232 ve RS-422 PC arayüz bağlantısı; USB adaptörü mevcut
  • Sistem, IEC 61496-1 / -2’ye göre Tip 3, EN ISO 13849-1’e göre Kategori 3 PLd ve IEC 61508’e göre Güvenlik Bütünlüğü Seviyesi (SIL) 2 için tüm gereksinimleri karşılar.
  • İki katı hal OSSD güvenlik çıkışı (250 mA) ve iki katı hal yardımcı çıkışı (100 mA)

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.