BTS Pirometre

Sensör uzmanı Balluff, IO-Link arayüzlü ve iki anahtarlama çıkışlı yeni bir BTS kızılötesi sıcaklık sensörü geliştirdi. Erişilemeyen veya tehlikeli alanlarda bile 250 ila 1250 ° C arasındaki sıcaklıkları izleyebilir, hareket halindeki sıcak nesneleri algılayabilir ve hepsi temas etmeden sıcaklık değerlerini kaydedebilir. IP67 korumalı, sağlam M30 paslanmaz çelik muhafazasındaki bu pirometre, düz metin bilgisine sahip çok işlevli bir ekran ve bir akıllı telefondaki gibi otomatik ekran yönlendirme sunan bu form faktörünün ilkidir.

İki anahtarlama çıkışına ek olarak, bu pirometre uzaktan parametre ayarı ve kontrolör veya kontrol paneli ile doğrudan veri alışverişi için bir IO-Link arayüzü sağlar. Seçenek olarak 4 … 20 mA’lık bir analog çıkış mevcuttur.

Çeşitli ayar olanakları ve işlevleri, kullanıcı için çok çeşitli uygulamaları açar. Çelikhane, dökümhane, dövme, seramik endüstrisi ve camhane mükemmel uygulama örnekleridir.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

IO-Link Modülü Üzerine Güvenlik

Profisafe IO-Link Üzerindeki Güvenlik I / O modülü, otomasyon için daha işlevsel, esnek ve modüler bir çözüm sağlamak üzere güvenliği ve standart G / Ç’yi bir araya getirmeyi sağlar. Bu teknoloji Profinet ve IO-Link ile birlikte Profisafe siyah kanal tünelleme ilkesini kullanır. IP67 makine montajı tasarımıyla, G / Ç hub’ı güvenlik cihazlarına daha yakın monte edilebilir – kablo geçişlerini azaltmaya yardımcı olmak ve güvenlik için entegrasyon süresini önemli ölçüde kısaltmak için çözümü bağlamak için. M12 5- ve 8 pinli konektörler, güvenlik ışık perdeleri, E-stop, endüktif güvenlik sensörleri ve güvenlik kapısı anahtarları gibi cihazların kolayca bağlanmasını sağlar. Modül, Güvenlik Bütünlüğü Seviyesi (IIL 3) için IEC61508 ve EN ISO13849 ulaşılabilir performans seviyesi (PL e) ile uyumluluk sağlayan TÜV SUD sertifikasına sahiptir.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Text Divider

KategoriBalluf