Balluff Inc., endüstri standardı bir güvenlik iletişim protokolü olan PROFIsafe ile sensör ve aktüatörler için standart bir iletişim teknolojisi olan IO-Link’i birleştiren endüstrinin ilk ve benzersiz fonksiyonel güvenlik çözümünü duyurmaktan memnuniyet duyar. Bu çözüm portföyünün bir parçası olarak, Balluff, PROFIsafe için etkinleştirilmiş bir IO-Link güvenlik I / O hub’ı ve bir e-stop butonu, kilitleme kapısı / kapı anahtarları ve ışık perdeleri içeren bir dizi güvenlik alanı cihazı sunmaktadır. Bir PROFIsafe kontrol cihazı ile birlikte kullanıldığında, PROFIsafe IO-Link emniyet I / O hub’ı EN / IEC 62061’e göre Güvenlik Bütünlüğü Seviyesi (SIL) CL 3 veya ISO 13849-1’e göre Güvenlik Performansı Seviyesi (PL) e elde edebilir.

“Geleneksel olarak, güvenlik ve otomasyon, farklı bileşen setleri ve programlama araçları gerektiren iki ayrı dünyaydı, ancak her ikisinin de önemli miktarda entegrasyon çabasına ihtiyacı vardı.” Tom Rosenberg, Balluff, Inc. Pazarlama ve Mühendislik Başkan Yardımcısı

“IO-Link, kabin içi sonlandırmaları önemli ölçüde azaltarak veya ortadan kaldırarak ve sensörler ve aktüatörlere gelişmiş teşhis ve parametreleştirme özellikleri ekleyerek otomasyon dünyasını basitleştirdi. Şimdi, IO-Link üzerinden güvenlik ile Balluff, entegrasyon için aynı faydaları sunabiliyor. Aynı kontrol mimarisindeki güvenlik cihazları. ”

Balluff’un güvenlik I / O hub’ı IP67 koruma sınıfı makine montajlı IO-Link cihazıdır. Güvenlik I / O hub’ı, 6 çift kanallı güvenlik girişini, 2 güvenli çıkışı ve 2 standart I / O noktasını bağlayabilen sekiz M12 portuna sahiptir. Bu güvenlik merkezine çok sayıda güvenlik cihazı bağlanabilir.

“Güvenlik G / Ç hub’ı saha cihazlarına daha yakın monte edildiğinden, kablo geçişlerini azaltır, sonlandırmaları ortadan kaldırır ve güvenlik cihazlarının yanlış bağlanma potansiyelini ortadan kaldırır. Gemideki IO-Link ile güvenlik hub’ı gelişmiş teşhis ve yapılandırma sunar Rosenberg, denetleyici aracılığıyla standart otomasyonun yanı sıra emniyetin kesintisiz entegrasyonunu sağlayarak “devam ediyor.

Balluff güvenlik I / O hub’ı, PROFIBUS kullanıcı kuruluşundan bir PROFIsafe uygunluk sertifikası ve EN / IEC 61508 ve EN / ISO13849-1 (TÜV SÜD) sertifikaları taşır.

Balluff güvenlik I / O hub’ı, PROFIsafe kontrol ünitesi ile Balluff PROFINET IO-Link Master ile haberleşmek için siyah kanal tünelleme prensibini kullanır. Pazarlama Müdürü Shishir Rege, “Güvenlik G / Ç hub’ı, otomasyon ihtiyaçları için çok sayıda IO-Link cihazına bağlanan aynı IO-Link master’ı kullandığından, müşterilerimize otomasyon mimarisini güvenliği içerecek şekilde ölçeklendirme kabiliyeti sağlıyor” diyor Shishir Rege, Pazarlama Müdürü Balluff Inc.’de Ağ ve Güvenlik için “Balluff PROFINET ağ bloğundaki her bir açık IO-Link ana portu, bir ana bilgisayarı kolayca entegre etmek için otomasyon için bir IO-Link cihazı veya Balluff güvenlik I / O hub’ı bağlamak için kullanılabilir güvenlik aygıtları. Olanaklar gerçekten sınırsız IO-Link ile “Rege devam ediyor.

Balluff’tan IO-Link üzerinden güvenlik, güvenlik rölelerine veya ayrı bir güvenlik kontrol cihazına olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Emniyet ve otomasyon için programlama, tek bir PROFIsafe özellikli otomasyon kontrol cihazı ile bir araya getirilir. Güvenlik G / Ç hub’ı aynı zamanda bir IO-Link aygıtı olduğundan, güvenlik aygıtlarını barındırmak için özel bir ağ düğümüne olan ihtiyacı da ortadan kaldırır; İşlevsel güvenlik için sağlam ve düşük maliyetli bir çözüm sunar.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriBalluf
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.