Banner Engineering, yeni nesil S18-2 kompakt fotoelektrik sensör serisinin artık sabit alan arkaplan bastırma modu yapılandırmalarında mevcut olduğunu duyurdu. Kompakt, kendi kendine yeten sensörler, çeşitli maliyetlere duyarlı ve yüksek hacimli uygulamaları karşılamak için 30 ila 200 mm arasında altı algılama aralığı sunar.

Mükemmel optik tasarıma ve gelişmiş bir elektronik tasarıma sahip olan Banner’ın S18-2 arka plan bastırma sensörleri, floresan ışığa karşı dirençlidir ve yüksek seviyede çapraz konuşma önleme sağlar. Küçük, parlak kırmızı LED yayıcı ışınla, S18-2 sensörlerinin hedefe hizalanması kolaydır ve hedef renk değişiminin neden olduğu algılama aralığında çok küçük kaymalar sağlar.

Banner Engineering’de Sensör Kıdemli Teknik Pazarlama Müdürü Dennis Smith, “S18-2 optiği, tutarlı algılama performansını sağlamak için 30 ve 200 mm arasındaki altı algılama aralığından birine fabrikada kalibre edildi” dedi. “Makine üreticileri, sensör ayarı ile ilgili olarak makine durma süresi riski olmadan sağlam ve sağlam bir algılamaya güvenebilirler. Kataloğumuzda olmayan bir seri talep eden müşteriler için Banner, kısa sürede bir makine tasarımcısının gereksinimlerine tam olarak uyan müşterinin istediği sabit mesafe sensörlerini hızla üretebiliyor. ”

Kullanım kolaylığı için, S18-2 sensörleri oldukça görünür bir çıkışa ve çift fonksiyonlu güç ve kararlılık göstergelerine sahiptir. Göstergeler bir yeşil ve iki sarı LED ışıktan oluşmaktadır. Sürekli yeşil, gücün uygulandığını ve sensörün hazır olduğunu belirtirken yeşil renkte yanıp sönme marjinal algılama sinyalini belirtir. Sensörün her iki tarafından görülebilen iki parlak sarı LED, çıkışın iletken olduğunu gösterir.

Sağlam bir ABS plastik mahfaza ile tasarlanan S18-2 sensörleri su girişine karşı iyi bir şekilde yalıtılmıştır. -40 ila +70 derece santigrat geniş çalışma sıcaklığı aralığı, çeşitli uygulamalar için optimum performans sağlar.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.