Contactron hibrid motor başlangıç ​​çözümleri pazar ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli gelişen!

Contactron Hybrid marş motoru, 2008 yılında sınırlı bir teklifle İngiltere’de piyasaya sürülmüş ancak kapsamlı bir motor çalıştırma çözümleri ailesi ve motor ve makine izleme varyasyonları için geliştirilmiştir.Son zamanlarda fark etmiş olabileceğiniz şey renk değişimi. Orijinal yeşil (RAL 9010), daha akıllı ve daha ergonomik bir gri (RAL 7035) ile değiştirilir başlatıcıların boyutu ve işlevselliği tamamen aynı kalır.

Contactron Pro

Contactron ailesinin en yeni teklifine Contactron Pro adı verilir ve kabloları basitleştirmeye yardımcı olmak için Phoenix Contact’ın dünyaca ünlü TBUS sistemini kullanan entegre bir güvenlik işlevi vardır. Contactron Pro, işlevsel güvenlik, yüksek sistem kullanılabilirliği ve kolay kullanım konularında artan bir basitlik seviyesine sahiptir.

Ayrıca, temel Contactron rölesinde mevcut olan sinyal kontaklarının sayısını artırmak için kullanılan, 1 değişimden 3’e yükselen yeni bir röle modülü de mevcut.

Orijinal Contactron

Bir akıllı hibrit motor yol verici  öne çalışan birleştirir en fazla 9 amper için, SIL3 ve PLE ve Cat3 acil durdurma güvenlik devrelerine birimini entegre etmek, aşırı yük koruması ve imkanı çalışan ters tüm bu fonksiyonlar sadece 22,5 mm genişliğinde bir ünitede!

Kısa devre koruması

Tesisinizi ve personelinizi korumak için hızlı darbe sigortaları içeren Tip 2 koordineli versiyon (IEC 60947-4-2‘ye göre). Contactron Hibrit Motor Başlatıcı, kısa devre arızasından sonra, sadece sigortaları değiştirerek hızlı bir şekilde hizmete sokulabilir. Sigortalı versiyon, yeni 125 amper dereceli Cross-Power dağıtım panosuna makine üreticileri için ideal doğrudan monte edilebilir veya adaptörler ile doğrudan DIN rayına veya 60 mm bara üzerine monte edilebilir.

Ağ yetenekli

Contactron,  karşılık gelen bir ağ geçidi ile birleştirildiğinde yeni ağ özellikli sürümleri aracılığıyla geleneksel fieldbus sistemlerine de entegre edilebilir. 32 adede kadar motor yol vericisi kolayca bir ağa entegre edilebilir. Ağ geçitleri tüm ortak ağlar için kullanılabilir.

Contactron EMM

Piyasa için yepyeni bir ürün, motorlarınızın ve makinelerinizin maliyet etkin enerji ölçümünü sağlayan Contactron EMM Elektronik Makine Yöneticisi‘dir .

Electronic Motor ve Machine yöneticisi ekran ve motorlar, makineler ve diğer 3 fazlı yüklerin önemli parametrelerin izlenmesi ile kesin enerji ölçümü birleştirir.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPhoenix Contact
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.