Phoenix Contact, QUINT UPS-IQ hattı için kapasitör tabanlı çift katmanlı bataryalar sunar. Bu yılın başlarında piyasaya sürülen lityum-iyon akü gibi, kondansatör aküsü, UPS‘in orijinal valf ayarlı kurşun asit (VRLA) aküsünden daha uzun bir ömre ve daha geniş bir sıcaklık aralığına sahiptir.

Bu kapasitör tabanlı enerji depolaması -20 ila 60 derece santigrat arasında çalışabilir. Ortam şartlarına bağlı olarak 20 yıla kadar operasyon ömrüne sahiptir.

Orijinal VRLA pili, aksine, ciddi derating ve operasyonel sorunlar yaşamadan önce 0 ila 40 C arasındaki sıcaklıklar arasında kullanım için derecelendirilmiştir. QUINT UPS-IQ’yu kapasitör bataryası ile kullanmak, zor koşullarda zor olabilecek bataryaları sık sık değiştirme gereksinimini azaltır.

QUINT UPS-IQ ailesi, kesintisiz bir güç kaynağı gerektiren kritik sistemlerde akıllı akü yedeklemesi sağlar. Kullanıcılar, aşağıdakiler dahil olmak üzere kapasitörlerin performans davranışları hakkında ek görünürlük kazanabilirler, aşağıdakiler dahil:

Şarj Durumu (SOC): Bataryada kalan yedekleme süresini ve şarj seviyesinigösterir. Sağlık Durumu (SOH): Batarya modülünün kalan servis ömrünü gösterir. (s) Fonksiyonun Durumu (SOF): Akü modüllerinin kapasitesini gösterir.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPhoenix Contact
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.