Akıllı şehir, enerji, bağlantı, ulaşım, kamu hizmetleri ve diğerleri gibi hizmetlerin performansını ve kalitesini artırmak için veri ve iletişim teknolojilerini kullanarak bir bölgenin veya şehrin yeniden geliştirilmesidir. Akıllı uygulamaların benimsenmesi, bölge sakinlerine halk güvenliğinden sağlık ve taşımacılığa kadar birçok avantaj sağlayabilir. Bu alanlardan biri aydınlatma ve IoT dünyasına nasıl uyduğudur.

Şimdiye kadar aydınlatma için en önemli itici güç, enerji verimliliğini artırmak ve maliyeti düşürmekti. Hem LED aydınlatma hem de IoT (Nesnelerin İnterneti) cihaz teknolojileri, kendi yaşam çevrimlerinin erken benimseme aşamasındadır. Bunların altında yatan teknolojiler göreceli olarak olgunlaşmıştır, ancak son zamanlarda teknolojilere bağlanma talebindeki bir dalgalanma ortaya çıkmıştır ve şimdi görmekte olduğumuz ve yeni yetenekler sunmamıza izin veren akıllı şehir trendleriyle çakışmaktadır.

İşitme kaybı yaygın bir fiziksel durumdur, bu nedenle IoT cihazlarını kullanarak alarmları, kapı zillerini, duman dedektörlerini ve kapı kilitlerini bir IoT ağına bağlayabiliriz. Bir LED aydınlatma ağı ile birleştirildiğinde, bu birçok avantajın kapısını açar. Bir alarm çaldığında, mutfakta bir şeyler dikkat edilmesi gerektiğinde, kapıda biri olduğunda ve hatta bir acil ve akıllı ekranlar olduğunda sizi çıkış noktalarına yönlendirebilirken, kullanıcıyı uyarmak için renk değişiklikleri ve yanıp sönen ışıklar uygulayabilirsiniz.

Bu iki teknolojinin genel olarak benimsenmesine geçişin iç içe geçmiş olması muhtemeldir ve Phoenix Contact, aydınlatma sistemlerini birbirine bağlayan IoT hazır kontrol sistemlerine yerleşik LED konektörlerinden veri ve sinyal çözümlerine bağlanabilirlikten farklı uygulamalar için çözümler sunar.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPhoenix Contact
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.