Küresel taşımacılık ve lojistik sigortası TT Kulübü’ne göre, konteyner gemisinde yangınlar her 60 günde bir gerçekleşiyor. Bu yangınların yarısı makine dairesinde başlar ve çoğu basınçlı sistem sızıntısından kaynaklanır. Ancak, hava, yakıt ve sıcaklığın olduğu her yerde yangın meydana gelebilir. Bir gemide yangın çıktığında, mürettebat üyelerinin yaşamları, geminin alarm sisteminin hızına ve güvenilirliğine bağlıdır.

Pepperl + Fuchs , KFD2-RSH serisi akıllı güvenlik rölelerini , sinyallerin en önemli olduğunda güvenilir bir şekilde iletilmesini sağlamak için yüksek işlevsellik ve kolay test içintasarlamıştır. Bir geminin yangın dedektörleri bir yangından gelen dumanı veya ısıyı tanımladığında, Pepperl + Fuchs’un emniyet röleleri , hızlı bir şekilde yangın dedektörlerinden uyarı sirenlerine ve ışıklara, mürettebat tahliyesine yardımcı olmak için sinyalleri, yakıt kaynaklarını serbest bırakmak için yakıtları ve alevleri söndürmek için yağmurlama sistemlerini iletir.

KFD2-RSH serisi emniyet rölelerimiz, hem ETS (enerjiden güvenliğe) hem de DTS (enerjiden enerjiden güvenliğe) uygulamalar için sinyal aktarım güvenilirliğini artırır. 1oo3 mimarisindeki çift yedeklemeli bu emniyet röleleri sadece çalışması için üç kontaktan birini gerektirir.

KFD2-RSH serisi, cihaz arızalarını ve hatalı devreleri hızlı bir şekilde tespit eden entegre arıza teşhisine sahiptir. Teşhis kontrol sistemine gönderilir ve kullanıcılar tarafından çeşitli şekillerde erişilebilir:

  • Modül üzerindeki LED’ler vasıtasıyla,
  • Güç besleme modülünde bir hata mesajı olarak,
  • Test sinyallerini kontrol sisteminden değerlendirerek veya
  • ek röle çıkışında.

KFD2-RSH serisi emniyet röleleri, kontrol sistemlerinin ek devrelere gerek kalmadan kontrol ve saha taraflarındaki kısa devreleri ve kurşun kırılmalarını tespit etmesini sağlar. Her röle, kontrol sisteminin istenmeyen bir devre oluşturmadan arıza teşhisi yapmasını sağlayan bir giriş filtresi ile donatılmıştır. Bu, cihaz diyagnostiklerini çalıştırmayı kolaylaştırır ve düzenli aralıklarla testi teşvik eder. Hayatların buna bağlı olduğunu biliyoruz.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPepperl+Fuchs
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.