LED aydınlatma sistemlerine yönelme, caddelerde ve alışveriş merkezlerimizde daha da belirginleşmekte ancak akıllı aydınlatma çözümleri eğilimi, sizin farkında olabileceğinizden çok daha büyüktür.

Dali, moda ressamının sanatsal tarzını mükemmel bir bıyıkla vurgulamak için kullanılırdı, ancak şimdi aydınlatma endüstrisi ile eş anlamlı hale geliyor. Dali, dijital adreslenebilir aydınlatma arayüzü anlamına gelir ve kullanıcı evdeki veya iş yerindeki aydınlatma ürünleri ile tek bir kontrol arayüzünden iletişim kurar.

Odalarımıza girerken veya çıkarken ışıklar yanarken ya da bir otoparka giderken ve park yeri aydınlatılırken, sizi uygun bir park alanına yönlendirmek için alan aydınlatıldığında hayatlarımızda kontrollü aydınlatmanın kullanılması neredeyse beklenmektedir. Günümüzde alışveriş merkezleri şimdi ana alanlarda mood aydınlatma, LED aydınlatmalı çıkış ve güvenlik işaretleri ve interaktif reklam panoları artık yaygındır.

LED aydınlatma sistemlerinin gereksinimlerini karşılamak için mevcut ürün yelpazesi düşük profilli ince perde baskılı devre kartı (PCB) konektörlerinden, yüksek CBL aydınlatma kontrol kabinlerini tamamlamak için yüksek güç ve potansiyel olarak yüksek giriş koruma (IP) dereceli bağlantı sistemlerine kadar büyük farklılıklar gösterir .

Phoenix Contact endüstriyi şekillendiren onay ve normlara uymak için aydınlatma teklifini geliştirdi:

  • DIN EN 61535- Sabit tesisatlarda kalıcı bağlantı için tasarlanmış montaj kuplörleri.
  • DIN EN 61984– Konektörler- Güvenlik gereksinimleri ve testleri
  • DIN EN 60598 – Armatürler – Genel gereksinimler ve testler
  • ENEC – Avrupa Normları Elektrik Sertifikası
  • UL 2237 – Çok noktalı ara bağlantı güç kablosu
  • DNV / GL Offshore uygulamaları

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPhoenix Contact
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.