Quint UPS-IQ, sistem kullanılabilirliğini artırmak için Phoenix Contact’ın yeni geliştirilen IQ teknolojisini kullanır. Raylı monteli kesintisiz güç kaynağı (UPS) ölçeklenebilir bir pil çözümünü izler ve kullanıcıya kritik veriler sağlar.

Akıllı akü modülleri, aşağıdakiler gibi yaygın güvenilirlik sorularını cevaplar: Akü tam dolu mu? Pil yedeği ne kadar süre dayanır? Pilin değiştirilmesi gerekiyor mu? Yaşlanan pil hala uygun miktarda enerji sağlayabilir mi?

IQ teknolojisi akü durumunu yönetir ve tüm ilgili verileri UPS’in ön panelinde görüntüler veya bir bilgisayara iletir. Sonuç olarak, kullanıcı her zaman şarj durumunu, kalan arabellek süresini ve beklenen ömrünü bilir.

24 V yüklerde, Quint UPS-IQ 5, 10, 20 ve 40 A çıkış akımlarına sahiptir. AC versiyonunun 500 VA çıkış gücü vardır.

Diğer sistem özellikleri arasında alarm kontakları, bilgisayarın kapatılması ve yeniden başlatılması, e-postaların tetiklenmesi ve olay günlüğü yer alıyor. Akü modülleri dahil olmak üzere tüm sistem UL 508 ve 1778’de listelenmiştir.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPhoenix Contact
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.