WLAN 1100 çift frekanslı Kablosuz LAN cihazdır

Bu konuda en iyi üç kablosuz ürünü ve bunların nasıl uygulanabileceğini görücez.

FL WLAN 1100/2100

WLAN 1100 çift frekanslı Kablosuz LAN cihazdır. Bu evinizdeki kablosuz yönlendiricinizin, sadece yönlendirici kısmı olmadan çalıştığı gibi aynı temel protokolleri kullanır. Ürünün, dolabınızın içinde hiçbir yer tutmama avantajı vardır.

Müşterileriniz Profinet ve Profisafe‘i kablosuz olarak kullanabilmenize her zaman şaşırıyor.

Uygulamalar şimdi makine ağına herhangi bir kablo bağlantısı olmadan yayılıyor ve hepsi Kablosuz LAN ile bağlanıyor, kablolama ile zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyor.

FL BT EPA2

FL BT EPA2, uçtan uca kablo değiştirme ve kaynak ortamlarında kablosuz bağlantı konusunda büyük popülerliğe sahip bir Bluetooth cihazıdır .

WLAN 1100 ile aynı teknolojiyi kullanır, ancak radyo frekanslarını biraz farklı kullanır. Bu aynı zamanda sürekli katı iletişime ihtiyaç duyan hareketli parçaları olan makineler, örneğin kayma halkaları için çok popüler bir çözümdür.

FL BT EPA2, uçtan uca kablo değiştirme ve kaynak ortamlarında kablosuz bağlantı konusunda büyük popülerliğe sahip bir Bluetooth cihazıdır .

Radioline 2.4Ghz veya 868Mhz

Radioline, Endüstriyel kablosuz teknolojinin yersiz kahramanıdır. Bu ürün, araziye ve zayıflama türüne bağlı olarak 15 km‘ye kadar seri sinyaller göndermenizi sağlar. Bunlar şehir trafiğinde, su, erişim uygulamalarında ve çok daha fazlasında kullanılmaktadır. Teknoloji yelpazesi, uygulamanızın ve altyapınızın tasarımında ve planlanmasında büyük esneklik sağlar.

Radioline, Endüstriyel kablosuz teknolojinin yersiz kahramanıdır. 

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPhoenix Contact
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.