GEWISS, SMART ürün yelpazesini tamamlayan yeni su geçirmez LED armatürü Smart [3] ‘i sunar.

Yeni Smart [3] cihazları bir GEWISS patentidir. Tamamen İtalya’da özellikle alçaktan montaj için  (4 metrenin altında) tasarlanmış, geliştirilmiş ve üretilmiştir . Yeni LED teknolojisinin özelliklerini, son derece azalan enerji tüketimini, yüksek darbe direncini ve hızlı, kolay kurulumunu vurgulayan zarif bir tasarımla ayırt edilirler.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Smart [3] son ​​derece yüksek IP69 koruması ile dünyada ilk LED aydınlatma çözümü olmak için geliştirilmiştir.

Bu yeni aydınlatma armatürlerinin tasarımı ve geometrisi, en son teknolojiyi kullanan lambaların kompakt boyutları için özel olarak tasarlanmıştır ve her uygulama bağlamında şıklık ve hafiflik dokunuşu katar. Dahası, Smart [3], geleneksel lamba kullanan bir armatürle karşılaştırıldığında enerji tüketiminde% 50’ye varan bir düşüşe izin verir (T8). Aydınlatırken tasarruf etmek ve en iyi görsel konforu sağlamak için aydınlatmak için.

Uzunlamasına yüzeye sahip opal veya saydam blendaj, Smart [3] ‘ ü sadece endüstriyel ortamlarda değil , görsel konfor için azami dikkat gösterilmesi gereken durumlarda ideal çözüm haline getirir . Gövde tamamen polikarbonattan üretilmiştir, böylece cihaz gıda ile ilgili ortamlara da monte edilebilir (HACCP, BRC, IFS direktifleri). Yüksek derecede nem veya yüksek toz konsantrasyonuna sahip alanlar için ideal olan Smart [3] depolara, depolama alanlarına, üretim tesislerine, otoparklara, garajlara, açık hava alanlarına, okullara ve trafiğe açık alanlara bile kurulabilir.

Malzeme seçimi ve bu yeni aydınlatma armatürlerinin tasarım mantığı, kullanım sırasında optimum güvenliği ve darbelere, yanlışlıkla darbelere, su fıskiyelerine, neme, yabancı cisimlere ve toza karşı mükemmel direnç sağlar .

TEMEL ÖZELLİKLERİ

 • IP66 / IP69 – IK08 – Sınıf II.  Koruma derecesi, topraksız izolasyon ve yüksek darbe dayanımı Smart [3] ‘ün nem, kir ve atmosferik maddelere dayanmasını sağlar.
 • HAFİF. Yeni armatürlerin son derece sınırlı ağırlığı, tüm montaj işlemlerini daha kolay ve sorunsuz hale getirir.
 • SABİT MERKEZ MESAFE.  Bu cihazlardaki klipslerin geniş ve değişken merkez mesafesi sayesinde, tek geleneksel armatürler aynı sabitleme delikleri kullanılarak ve elektrik sistemini değiştirmeye gerek kalmadan kolayca değiştirilebilir.
 • ÜÇ BOYUTLAR . Üç boyut (800mm-1200mm-1600mm), geleneksel aydınlatma armatürlerinde boyutsal süreklilik sağlayarak herhangi bir aydınlatma sisteminin kolayca yenilenmesini sağlar.
 • ÇİFT BİTİR. Uzunlamasına prizmatik kaplaması sayesinde, şeffaf ekran optimum aydınlatma verimliliği sağlarken opal ekran mükemmel görsel konfor sunar.
 • KABLOLAMA İLE BESLEME . Geçmeli kablolamalı versiyonlar, ürünle standart olarak verilen özel aksesuar sayesinde sürekli hat kurulumu ve aydınlatma armatürlerinin mükemmel şekilde hizalanma imkanı sunar.
 • HIZLI KABLOLAMA KONNEKTÖRÜ.  Çok kutuplu konnektörün yan açma / kapama kolu sayesinde, kablolama ve montaj süreleri (doğrudan tavanda) belirgin şekilde azalır.
 • AZALTI KALINLIĞI.  Piyasa standartlarıyla karşılaştırıldığında Smart [3] kompaktlığı ile dikkat çekiyor, yani alanın sınırlı olduğu yerlere kurulabilir.
 • 80.000 SAAT YAŞAM VE ÇALIŞMA SICAKLIKI . Smart [3] standart koşullarda (-25 ° + 40 °) en az 80.000 saat çalışma ömrünü garanti eder.
 • RENK SICAKLIK VE KROMATİK YAKIT. En az 80 kromatik verim endeksi ve 4000 ° K renk sıcaklığı, üretim koşullarında bile en iyi aydınlatmayı sağlar (UNI EN 12464-1 tarafından belirtildiği şekilde).
 • 45 ° SABİTLEME . Yüzeye montaj sabitleme aksesuarlarını kullanarak, armatürler 30 ° veya 50 ° yatırılabilir.

 

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

[/column]
Kategorigewiss