ACS380 ABB VFD kısa bir süre önce piyasaya sürüldü ve çoğu güç değerinde 10 hp ile mevcut. 

Şu anda mevcut olan tam derecelendirme ve ACS380’in gelecek sürüm tarihleri ​​bu sayfanın altında listelenmiştir. ACS380 ABB VFD bir makine sürücüsüdür ve ABB alçak gerilim sürücülerin makine tahrik ailesine en yeni üründür.ACS380 makine tahriki, VFD’yi önemli bir maliyet ödemeden entegre etmek isteyen makine üreticileri için idealdir. ACS380 ABB VFD, performanstan ödün vermeden verimliliği artırmak isteyen son kullanıcılar için de idealdir. ACS380, insanlar, süreç, iş ve çevre hedefleri için tamamen uyumlu bir çözüm olan ve teknik olarak uyumlu bir sürücü sunmak üzere tasarlanmış ABB’lerin tümüyle uyumlu sürücüler portföyünün bir parçasıdır. Önceden yapılandırılmış sürücü çeşitleri, uyarlanabilir programlama ve ikon tabanlı bir kullanıcı arayüzü ile ACS380 ABB VFD‘nin herhangi bir sisteme entegre edilmesi kolaydır.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Kompakt ACS380 sürücü 0,25 ila 7,5 kW güç ve 200 ila 480 V voltaj değerlerine sahip motor teknolojileri gerektiren makine yapımı için idealdir. Standart olarak IP20 koruma sınıfı olan bu modüler sürücüler gıda ve gıda endüstrisi içindeki makine ve otomasyon sistemlerine kolayca entegre olur içecek, malzeme taşıma ve plastik. ACS380 ABB VFD, kabin kurulumlarına kablolama işlemini basitleştiren evrensel boyutlar sunar; Mikserler, ekstruderler, konveyörler ve paletleyiciler gibi tipik sabit tork uygulamaları için.

ACS380‘in standart çeşidi, geniş G / Ç ve dahili Modbus RTU protokolü ile birlikte gelir. Sürücü, sürücüyü devreye almayı ve ayarlamayı hızlı ve kolay hale getiren dahili bir simge tabanlı arayüz sunar. İsteğe bağlı kontrol panelleri, temel kontrol panelini ve Bluetoothlu ve Bluetooth’su olmayan kontrol panelini içerir. Adaptif programlama, farklı makine gereklilikleri için kesin makine tasarımı taleplerini karşılayan ek esneklik sağlar. ACS380 ABB VFD, 50 C çevre sıcaklığına kadar ısıl işlemle, hızı düşürmeden optimum soğutma için tasarlanmıştır. Ek özellikler: Entegre güvenlik (STO), güvenlik açısından hassas uygulamalar için standart olarak yerleşiktir. Bir EMC C2 filtresi ve dahili fren kıyıcı, yerden ve montaj süresinden tasarruf etmek için standart olarak bulunur.ACS880 .

Bir fieldbus, sürücüler ve PLC sistemleri, G / Ç cihazları ve işlem arasında iletişimi sağlar. Fieldbus iletişimi, geleneksel sabit kablolu giriş / çıkış bağlantılarına kıyasla kablolama maliyetlerini azaltır. Fieldbus sistemleri ayrıca makinenin performansını veya güvenliğini artırmak için kullanılabilecek büyük miktarlarda veri toplama imkanı sunar. ACS380 ABB VFD yapılandırılmış bir değişkendir ve geniş bir fieldbus protokolleri yelpazesi ile uyumludur. Fieldbus modülleri, doğrudan PLC’den programlamaya izin vermek için açılışta sürücü parametre ayarlarını önceden yapılandırır. İsteğe bağlı fieldbus adaptörü sürücüye kolayca monte edilebilir. ACS380 standart varyantı, Modbus RTU protokolü ile birlikte gelir.

Hemen hemen herkes ACS380 ABB VFD’yi entegre kontrol panelini veya mevcut yardımcı kontrol panellerinden birini (AP-I, AP-S, AP-W veya BP-S) kullanarak kurabilir ve devreye alabilir. ACS380, standart olarak entegre simge tabanlı kontrol panelini içerir. Kontrol paneli temel ayarları hızlı bir şekilde ayarlamanıza ve sürücüyü harekete geçirmenize yardımcı olduğundan herhangi bir sürücü parametresi bilmenize gerek yoktur.

Şuan müsait:

  • 230 VAC 1 faz girişi, 240 VAC 3 faz çıkışı , 1/3 ila 3 HP
  • 380-480 VAC 3 faz giriş / çıkış, 1/2 – 10 HP
    • Şimdi siparişleri kabul edip nakliye

2017 Sonu:

  • 1 ~ 230 V, 5 HP’ye genişletin
  • 3 ~ 230 V, 1/2 ila 15 HP
  • 3 ~ 380 ila 480 V, 30 HP’ye genişletin

Gelecek Bültenleri – erken gelişimde (planlanan 2018)

  • 1 ~ 115 V, 1/4 ila 1,5 HP
  • 3 ~ 600 V, 1 – 30 HP

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Text Divider

KategoriABB