Hiç bir ‘duraklama’ düğmesine sahip olmayı dilediniz mi? Tesis katındaki kazalar, şirketinizin verimliliğini, karlılığını ve güvenliğini olumsuz yönde etkileyebilecek ekipman ve personelde onarılamaz bir hasara neden olabilir.

Banner Engineering ,bir şeyin yanlış olduğunu fark ettiğinizde bir kazanı durdurma gücü verecek ve böylece hasarın daha ileri gitmesini önleme gücü verebilecek yüksek hassasiyete sahip acil durdurma cihazları geliştirmiştir.

30mm Dağı Acil Durdurma Düğmeleri

Fiziksel taraftan başlayarak, düğmeler iki renkli, bir renkli veya aydınlatılmamış siyah altlıkta bulunur ve bitki zemininde tam durmalarını sağlar. Tasarım IP65 olarak derecelendirilmiştir ve gerekirse diğer düğmelerle seri olarak kablolanabilir. Kontrolör, az montaj uzmanlığı gerektiren tamamen kapalı bir E-stop düğmesine sahiptir, böylece gereksiz işgücü maliyetlerini azaltır.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Panel Montajlı Acil Durdurma Düğmeleri

30mm Durdurma düğmelerine benzer şekilde, bu düğmeler üç renk şemasında da bulunur ve bir IP65 tasarımına sahiptir. Standart aktüatör, kilitlenebilir aktüatör vb. Gibi dört model stilinde mevcutturlar, bunları çoklu ortamlar için uygun hale getirirler. Başlatma tasarımı ISO13850 yönergeleriyle uyumludur ve Normalde Kapalı kontaklar aracılığıyla en yüksek güvenlik seviyelerini garanti eder.

Güvenlik Kablosu Çekme Anahtarı

Halat çekme durdurma anahtarları, normal anahtarların kolayca erişilemediği durumlarda oldukça dayanıklıdır. Güvenlik kablosu çekme anahtarı, 6 – 100 metre arasında değişen bir aralıkta bulunan çelik tel halat ile kullanılır. Anahtar hem açma hem de mandallı anahtar modellerinde bulunur ve minimum 1 milyon işlem ömrüne sahiptir.

Güvenlik Kablosu Çekme Durdurma Anahtarı

Bunu, taşıma kayışları gibi ağır makinelerle kullanılmak üzere tasarlandığı için yukarıdaki çekme anahtarının ağabeyi olarak düşünün. Hem trip hem de mandallı modeller mevcuttur ve anahtar 1 milyon işlem için iyidir. Ağır hizmet tipi anahtar muhafazası zorlu ortamlara dayanabilir ve eğer herhangi bir durumda halat gevşerse, anahtar otomatik olarak devreye girer.

ED1G Serisi Güvenlik Etkinleştirme Cihazı

Bu aynı zamanda elle çalıştırılan bir aygıttır ve ayrı bir çalıştırma kontrolü ile birlikte kullanılabilir. Cihaz üç konumlu işlevselliğe sahiptir ve sıkma / bırakma işlemleriyle etkinleştirilebilir. ED1G, robot hücrelerin aktivasyonunda kullanım için idealdir ve IEC60947-5-1 standartlarına göre yalıtılırken IP65 / 66 standartlarını karşıladığı için endüstriyel ortamlara dayanabilir.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]