ABB motor kontrol uygulamaları her sektörde ve her güç aralığında görülebilir. 

ABB motor kontrol uygulamaları neredeyse tüm işlemler, otomasyon sistemleri, kullanıcılar ve işletme gereksinimleri ile uyumludur. ABB motor kontrol uygulamalarının arkasındaki yenilik, çalışmayı kolaylaştıran, enerji verimliliğini optimize eden ve proses üretimini en üst seviyeye çıkarmaya yardımcı olan bir mimaridir. Bu makaledeki ABB motor kontrol uygulamaları, ABB ACS880 tekli sürücüler, ABB çoklu sürücüler ve ABB sürücü modüllerinden oluşmaktadır.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

ACS880 Çok Sürücüler

ABB ACS880 çoklu sürücüler olanakları sınırlamadan endüstriyel işlemleri basitleştirin. ACS880 çoklu sürücülerini kullanan ABB motor kontrol uygulamaları, geniş bir seçenek yelpazesiyle müşteri ihtiyaçlarını ve teknik zorlukları karşılamak için sipariş üzerine oluşturulabilir; tümü sürücü kabinine monte edilebilen seçenekler. Birden fazla ACS880 çoklu sürücülü tek bir besleme ve DC veri yolu düzenlemesi, hat gücünü, kabin boyutunu ve toplam yatırım maliyetlerini azaltır. Özellikler ve seçenekler arasında genişletilmiş G / Ç, fieldbus seçenekleri, EMC filtreleme, fren seçenekleri, sigortalar ve ana şalter bulunur. ABB ACS880 çoklu sürücüler için IP22 ve IP42 ile farklı ortamlar için çözümler sunan çeşitli giriş koruma (IP) sınıfları da mevcuttur. ABB ACS880 çoklu sürücüler, herhangi bir ek yazılım olmadan, endüksiyon motorlarını, senkron motorları ve endüksiyon servo motorları standart olarak destekler.

ACS880 Sürücü Modülleri

ABB ACS880 sürücü modülleri , makine üreticileri ve sistem entegratörleri tarafından kontrol kabinine monte edilecek şekilde tasarlanmıştır. 3200 kW’a kadar invertör gücüyle ABB drivemodules, çoklu sürücü ve yüksek güçlü tek sürücü yapılandırmaları oluşturmak için kullanılır. Doğrultucular, eviriciler, fren seçenekleri, EMC filtreleri, du / dt filtreleri, I / O seçenekleri, iletişim seçenekleri ve dokümantasyon dahil olmak üzere komple bir sürücü için gerekli her şey mevcuttur. ABB ACS880 drivemodules kullanan ABB motor kontrol uygulamaları çok yönlüdür; metal, petrol ve gaz, madencilik, denizcilik, deniz, malzeme taşıma makineleri, kağıt hamuru ve kağıt, otomotiv, yiyecek ve içecek, çimento, enerji, su ve atık su gibi endüstrilerde kullanılır.

ACS880 Tekli Sürücüler

ABB ACS880 tek sürücüler Petrol ve gaz, madencilik, metaller, kimyasallar, çimento, enerji santralleri, malzeme taşıma, kağıt hamuru ve kağıt, kereste fabrikaları ve denizcilik gibi çok çeşitli sektörlerde çok çeşitli motor kontrol uygulamaları ile uyumludur. Sürücünün merkezinde ABB’nin önde gelen motor kontrol teknolojisi olan Direct Torque Control (DTC) bulunuyor. Geniş seçenek yelpazesi EMC filtreleri, kodlayıcılar, çözücüler ve fren dirençleri, uzaktan izleme aracı ve uygulamaya özel yazılım içerir. Dahili güvenlik özellikleri, harici güvenlik bileşenlerine olan ihtiyacı azaltır. CODESYS programlama özelliği, ayrı bir programlanabilir kontrolör olmadan uygulamanın daha verimli çalışmasını sağlamak için sürücünün içine yerleştirilmiştir. Birden fazla sürücü, senkronize sürücü-sürücü iletişimi için zincirleme bağlanabilir. Sürücü teklifinde iki koruma sınıfı bulunur, Tozlu ortamlar için UL Tip 1 (IP21) ve UL Tip 12 (IP55). ABB ACS880 tekli sürücüler ayrıca dahili servis özellikleri de sunar.

özet

ABB motor kontrol uygulamaları, yüksek hassasiyetli motor kontrol platformları, Doğrudan Tork Kontrolü (DTC) aracılığıyla açık döngüde veya kapalı döngüde çalışabilir. ACS880 motor kontrol uygulamaları, harici güvenlik bileşenlerine duyulan ihtiyacı azaltmak için yerleşik güvenlik özelliklerine de sahiptir. ACS880 kullanan ABB motor kontrol uygulamaları, IEC 61131-3’e göre CODESYS programlama ortamını destekler. ABB motor kontrol uygulamaları, aynı kontrol paneline, parametre menüsü yapısına, evrensel aksesuarlara ve mühendislik araçlarına sahip ortak bir mimariye sahiptir. Yeni kontrol paneli, kolay gezinmeyi sağlayan sezgisel ve yüksek çözünürlüklü bir kontrol ekranına sahiptir. Enerji optimize edici kontrol modunu kullanan ABB motor kontrol uygulamaları, amper başına maksimum tork sağlar, böylece tedarikçiden alınan enerjiyi azaltır.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Text Divider

KategoriABB