ABB Inverter Sürücülerin ACS880-07, kabine inşa edilmiş tek bir sürücüdür .

ACS880-07, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretilmiştir ve sürücü, yerleşik seçenekleriyle kısmen herhangi bir teknik zorlukla karşılaşabilir. Özellikler ve seçenekler şunlardır: genişletilmiş G / Ç, fieldbus seçenekleri, du / dt filtreleme, EMC filtreleme, fren direnci, sigortalar ve bir ana şalter. Asenkron motorlar, senkron motorlar ve asenkron servo motorların hepsi ilave bir yazılım olmadan standart olarak desteklenir. Sürücü, yüksek hassasiyetli motor kontrol platformu, doğrudan tork kontrolü (DTC) aracılığıyla onları açık döngüde veya kapalı döngüde kontrol edebilir .

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Dahili güvenlik özellikleri, harici güvenlik bileşenlerine olan ihtiyacı azaltır. Sürücü, IEC 61131-3’e dayalı programlama ortamını destekler. Ortak sürücü mimarisi aynı kontrol paneline, parametre menüsü yapısına, üniversal aksesuarlara ve mühendislik araçlarına sahiptir. Kontrol paneli, kolay gezinmeyi sağlayan sezgisel ve yüksek çözünürlüklü bir kontrol ekranı ile donatılmıştır. Çubuk grafikler, histogramlar ve trend grafikleri dahil olmak üzere birçok esnek veri görselleştirmesi, kullanıcıların kurulumu basitleştirmek için mevcut asistanlarla birlikte süreçleri analiz etmesine yardımcı olur. Menüler ve mesajlar, farklı uygulamaların belirli terminolojisi için özelleştirilebilir. Entegre bir USB portu PC aracına kolay bağlantı sağlar – hızlı ve uyumlu başlangıç, devreye alma ve izleme sunan sürücü besteci. Kullanılan ve hesaplanan kWh dahil dahili enerji hesaplayıcıları, CO2 azaltımı ve paradan tasarruf, kullanıcının en uygun enerji kullanımını sağlamak için işlemleri ince ayar yapmasına yardımcı olur. Enerji iyileştirici kontrol modu, amper başına maksimum torku sağlar ve tedarikten çekilen enerjiyi azaltır. Sürücü ayrıca dahili servis özellikleri sunar.

ABB inverterlerin ACS880-07 olan mevcut güç değerlendirmesi 60 aracılığıyla beygir gücü 3000 beygir gücü (45 Kw 2800) ve sanayi geniş bir yelpazesi ile uyumludur. Tipik uygulamalar arasında konveyörler, fırınlar, ekstruderler, pompalar ve fanlar bulunur. Sürücü yapılandırması, tümü kompakt bir kabine yerleştirilmiş bir redresör, DC bağlantı ve bir invertör içerir .

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriABB