ABB endüstriyel sürücüler, güç aralığı ne olursa olsun, herhangi bir sektördeki motorlu uygulamaların üstesinden gelmek için tasarlanmıştır. 

ABB endüstriyel sürücüler neredeyse tüm işlemler, otomasyon sistemleri, kullanıcılar ve işletme gereksinimleriyle uyumludur. ACS880 ABB endüstriyel disklerin arkasındaki yenilik, işlemi basitleştiren, enerji verimliliğini optimize eden ve işlem çıktısını maksimize etmeye yardımcı olan mimaridir. ACS880 ABB endüstriyel sürücüler tek sürücüler, çok sürücüler ve sürücü modüllerinden oluşur.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

ACS880 Multidrives

ABBACS880 multidrives, olanakları sınırlamadan endüstriyel işlemleri basitleştirir. ACS880 multidrives ve ABB endüstriyel sürücüler, müşteri gereksinimlerini karşılamak ve tümü sürücü kabinine monte edilebilen çok çeşitli seçeneklerle teknik zorlukları karşılamak için siparişe göre oluşturulabilir. Tek ACAC besleme ve çoklu ACS880 multidrivesli DC bus düzenlemesi, hat gücünü, kabin boyutunu ve toplam yatırım maliyetlerini azaltır. Özellikler ve seçenekler arasında genişletilmiş G / Ç, fieldbus seçenekleri, EMC filtreleme, fren seçenekleri, sigortalar ve ana şalter bulunur. Yeni kabin tasarımı, verimli ısıl işlem dahil daha kompakttır. ABB ACS880 multidrives için farklı ortamlar için çözümler sunan IP22 ve IP42 ile çeşitli giriş koruma (IP) sınıfları da mevcuttur. Endüksiyon motorları, senkron motorlar ve endüksiyon servo motorlar, herhangi bir ek yazılım olmadan standart olarak desteklenir. ABB ACS880 multidrives, yüksek hassasiyetli motor kontrol platformu, doğrudan tork kontrolü (DTC) sayesinde motorları açık döngüde veya kapalı döngüde kontrol edebilir.

ACS880 Sürücü Modülleri

ABB ACS880 sürücü modülleri, makine üreticileri ve sistem entegratörleri tarafından kontrol kabinine monte edilecek şekilde tasarlanmıştır. 3200 kW’a kadar invertör gücüyle, ABB sürüş modülleri çoklu sürücü ve yüksek güç tekli sürücü konfigürasyonları oluşturmak için kullanılır. Doğrultucular, eviriciler, fren seçenekleri, EMC filtreleri, du / dt filtreleri, I / O seçenekleri, iletişim seçenekleri ve dokümantasyon dahil olmak üzere komple bir sürücü için gerekli her şey mevcuttur. ABB ACS880 drivemodules, metaller, petrol ve gaz, madencilik, denizcilik, açık deniz, malzeme taşıma makineleri, kağıt hamuru ve kağıt, otomotiv, yiyecek ve içecek, çimento, enerji, su ve atık su gibi endüstrilerde kullanılır.

ACS880 Tekli Sürücüler

ABBACS880-01 tekli sürücüler, olasılıklarınızı sınırlamadan dünyanızı basitleştirir. ABB ACS880-01, petrol ve gaz, madencilik, metaller, kimyasallar, çimento, enerji santralleri, malzeme taşıma, kağıt hamuru ve kağıt, kereste fabrikaları gibi çok çeşitli endüstrilerde geniş bir uygulama yelpazesiyle uyumlu duvara monte tek bir sürücüdür ve deniz. Sürücünün merkezinde, ABB’nin önde gelen motor kontrol teknolojisi olan doğrudan tork kontrolü (DTC) bulunuyor. Geniş seçenek yelpazesi EMC filtreleri, kodlayıcılar, çözücüler ve fren dirençleri, uzaktan izleme aracı ve uygulamaya özel yazılım içerir. Dahili güvenlik özellikleri, harici güvenlik bileşenlerine olan ihtiyacı azaltır. CODESYS programlama özelliği, ayrı bir programlanabilir kontrolör olmadan uygulamanın daha verimli çalışmasını sağlamak için sürücünün içine yerleştirilmiştir. Birden fazla sürücü, senkronize sürücü-sürücü iletişimi için zincirleme bağlanabilir. Sürücü teklifinde, tozlu ortamlar için UL Tip 1 (IP21) ve UL Tip 12 (IP55) olmak üzere iki koruma sınıfı bulunur. ABB ACS880 tekli sürücüler ayrıca dahili servis özellikleri de sunar.

Sonuç

ACS880 ABB endüstriyel sürücüler, yüksek hassasiyetli motor kontrol platformları, doğrudan tork kontrolü (DTC) sayesinde motorları açık döngüde veya kapalı döngüde kontrol edebilir. ACS880 ABB endüstriyel sürücüler ayrıca harici güvenlik bileşenlerine olan ihtiyacı azaltmak için yerleşik güvenlik özelliklerine sahiptir. ACS880 ABB endüstriyel sürücüler IEC 61131-3’e göre CODESYS programlama ortamını destekler. ACS880 ABB endüstriyel sürücüler ortak mimari aynı kontrol paneline, parametre menü yapısına, evrensel aksesuarlara ve mühendislik araçlarına sahiptir. Yeni kontrol paneli, kolay gezinmeyi sağlayan sezgisel ve yüksek çözünürlüklü bir kontrol ekranı ile donatılmıştır.

Çubuk grafikler, histogramlar ve trend grafikleri dahil olmak üzere birçok esnek veri görselleştirmesi, kullanıcıların kurulumu basitleştirmek için mevcut asistanlarla birlikte süreçleri analiz etmesine yardımcı olur. Menüler ve mesajlar, farklı uygulamaların belirli terminolojisi için özelleştirilebilir. Entegre bir USB portu, hızlı başlatma, devreye alma ve izleme sunan Drive besteci PC aracına kolay bağlantı sağlar. Kullanılan ve tasarruf edilen kWh, CO2 azaltma ve tasarruf edilen dahil olmak üzere yerleşik enerji hesaplayıcıları, kullanıcının optimum enerji kullanımını sağlamak için süreçleri ayarlamasına yardımcı olur. Enerji iyileştirici kontrol modu, amper başına maksimum torku sağlar ve tedarikten çekilen enerjiyi azaltır.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

KategoriABB
logo-footer

                

Call Now ButtonŞimdi Bizi Arayın | Call Now !