ABB ACS880 serisi oluşturan üç ürünler: Tek sürücüler, multidrives ve sürücü modülleri üç ACS880 sürücüler her biri için kısa bir ürün bakış sağlayacaktır.

ABB ACS880 VFD ürünleri tüm motorlu uygulamalarda, tüm endüstrilerde ve tüm güç aralıklarında mücadele etmek için tasarlanmıştır. ABB ACS880 hemen hemen tüm işlemler, otomasyon sistemleri, kullanıcılar ve iş gereksinimleri ile uyumludur. ACS880 sürücülerin arkasındaki yenilik, çalışmayı kolaylaştıran, enerji verimliliğini optimize eden ve proses çıktısını maksimize etmeye yardımcı olan VFDarimari’dir. ACS880 serisi, tekli sürücülerden, çok sürücülerden ve sürücü modüllerinden oluşur.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

ABB ACS880 VFD tekli sürücüler komple tahriklerdir ve herhangi bir ek kabin veya muhafaza olmadan monte edilebilirler. ABB ACS880 VFD tekli sürücüler , tek bir AC sürücü ünitesinde bir doğrultucu, isteğe bağlı EMC filtresi, reaktör, DC bağlantısı ve bir invertör içerir. ABB tekli sürücüleri, duvara monte, ayaklı ve dolap yapılı yapılar olarak mevcuttur. ABB tekli sürücülerin temel özellikleri, hem sipariş hem de devreye alma sırasında programlama ve konfigürasyondadır; bu, farklı uygulamalara adaptasyonu teknisyenler için basitleştirir.

ABB’ler ACS880 çoklu sürücüler bir kabine monte edilir ve tüm montaj yalıtılır ve tek bir paket olarak sunulur. Genellikle, ABB ACS880 çoklu sürücüler kontaktörler ve toprak arıza koruma birimleri gibi ek aksesuarlar içerir. ABBmulti sürücüleri, ortak bir DC veri yoluna bağlı ABB endüstriyel sürücü modüllerinden üretilmiştir. Bu, çeşitli sürücüler için tek güç girişi ve ortak frenleme kaynakları sağlar. Bu yapı, toplam kurulumu kolaylaştırır ve aşağıdakiler dahil birçok fayda sağlar: kablolamada tasarruf, daha az kurulum ve bakım maliyetleri, daha az hat akımı ve daha fazlası. ACS880 çoklu sürücüler stok ürünlerdir; Özelleştirme siparişi için inşa seçeneği ile, her kullanıcı ihtiyacını karşılamak için.

ABB ACS880 drivemodules , hızlı, uygun maliyetli kurulum ve müşterilerin kendi kontrol kabinlerine entegrasyonu için tasarlanmıştır. ABB ACS800 drivemodules , OEM’lerin ve sistem entegrasyon panel üreticilerinin DTC motor kontrolü, uyarlamalı programlama ve geniş bir dahili ve harici seçenek yelpazesi gibi ABB teknolojisi teknolojisinden elde edilen faydaları en üst düzeye çıkarırken kendi sürücülerini oluşturmasını sağlar. bir doğrultucu, DC bağlantısı ve bir invertör içerir. ABB, müşterilerin kendi çözümlerini oluşturmalarına yardımcı olmak için ayrıntılı kabin kurulum talimatları ve diğer destek malzemeleri sunar.

ABB ACS880 VFD ürünleri metaller, petrol ve gaz, madencilik, denizcilik, deniz, malzeme taşıma, kağıt hamuru ve kağıt, otomotiv, yiyecek ve içecek, çimento, enerji, su ve atık su gibi endüstriler için sonsuz olanaklar sunar.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Text Divider

KategoriABB