Banner’ın EZ-Light Touch K50 Işıklı Operatörleri  , EZ-Light ailesinin ayrılmaz bir parçasını oluşturur ve montaj hatlarında oldukça görünür bir gösterge arayan şirketler için yenilikçi ve uygun maliyetli bir çözüm sunar.

K50 ışıklı operatörleri kullanımı kolaydır ve çalışanlar için güvenli ve ergonomik bir ortam sağlayan basit bir dokunuşla etkinleştirilebilir.

Sensörlerin özelliklerine genel bir bakış aşağıdaki gibidir:

  • Ergonomik tasarım çalışanlardan fiziksel stres çıkarır
  • Işıklı kubbe, kolayca görülebilen yeşil iş ışığı sağlar
  • IP69 ile uyumlu sağlam yapı, sensörlerin zorlu ortamlar için uygun olduğu anlamına gelir
  • Farklı uygulamalar için çeşitli renk modelleri
  • Modbus iletişimini destekler

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

EZ-Light konvansiyonel göstergeler ve cihazlar için değerli bir alternatiftir ve hatasız montaj ve daha yüksek verimlilik seviyeleri sağlayarak proses iyileştirme sağlar. Sensörler, zamanında harekete geçebilecek çalışanlara ve denetçilere gerçek zamanlı operasyonel durum sağlar. PLC ve diğer lojik seviye kontrol çıkışları ile uyumluluğu, otomatik olarak bir sisteme kolayca entegre olabilecekleri ve bunun sonucunda tesis akışını, verimliliği ve üretkenliği artıracağı anlamına gelir.

Eylemde

Işıklar, çeşitli uygulamalarda ve endüstrilerde eylem halinde görülebilir. Bu tür bir endüstri, hedefin bileşenlerin sıralama alanından iş istasyonlarına akışını iyileştirmek olan montaj ve üretimdir. Otomotiv sektörü, iş istasyonları ve ortam ışığı girişimi arasındaki zorlukların yaygın olduğu bir sektörün en önemli örneğidir. TL50 kule ışık ile birlikte EZ-Light Touch K50 kalıcı çözüm sağlar.

Özellikle bu uygulamada, alüminyum bileşenler büyük bir fırına aktaran bir taşıyıcı kayış üzerine yüklenecektir. Fırın ısıl işlem döngüsünü gerçekleştirir, daha sonra bileşenler yeniden ayarlanır, sıralanır ve iş istasyonuna aktarılır. Sorun, artan sayıda bileşen fırından geçerken, sistemin hızına ayak uydurması zorlaşır. Tıkanıklık oluşmaya başlar ve yanlış yönlendirme ve ekipmanın zarar görmesi gibi sorunlara yol açar. Böyle bir durumda standart prosedür, parça akışını durdurmak ve sorunu çözmek, ancak yükleme ve boşaltma alanları arasındaki mesafe operatörlerin zaman içinde yanıt vermesini zorlaştırmaktadır.

Başlıksız-2_0001_1468511216834-700x904.jpg

Boşaltma istasyonuna bir EZ-Light Touch K50 düğmesi takılabilir. Kurulumu kolaydır ve gereken tek şey bir kaç braket ve kablolamadır. Yükleme tarafında, K50 tarafından gönderilen cevabı açığa çıkarmak için bir EZ-Işık TL50 kule lambası monte edilebilir. Böylece, boşaltma operatörü K50 sensör düğmesine bastığında , kule lambası yanar ve yükleme operatörüne durması için sinyal verir. Düğmeye tekrar basmak yeşile döner ve operatöre işlemleri sürdürmesi için sinyal verir. Bu net iletişim sağlar ve karışıklık veya yanlış yeniden başlatmalar nedeniyle duruş süresini azaltır.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]