Actassi S-One, endüstrinin 100 watt aktarabilen ilk RJ45 konnektörüne sahiptir. Elektrik altyapısını azaltmak, enerji tasarrufu sağlamak ve insanları korumak için bir çözümdür.

Actassi S-One yapısal kablolama çözümümüz Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü (IEEE) tarafından Power on Ethernet (PoE) teknolojisi kullanılarak 100 watt güç iletme kabiliyeti nedeniyle onaylandı. Tanıma, endüstrinin 2018’de yürürlüğe girmesi planlanan standardın gereksinimlerini karşılayan ilk konektörünü vurgulamaktadır.

Schneider Electric‘in Yapısal Kablolama Ürün Müdürü Felipe Martins Francisco, “Bu, PoE teknolojisindeki önemli bir gelişmedir ve Schneider Electric’in verimli, bağlantılı ve geleceğe yönelik çözümler sağlama konusundaki kararlılığını pekiştirmektedir.” binalar daha akıllı hale gelir ve Nesnelerin İnterneti üzerinden bağlanan çok çeşitli teknolojileri içerir, yalnızca güç ihtiyacı artar. Geleceğin binalarını mümkün kılacak kritik altyapı teknolojilerini inşa etmenin ön saflarında olmaktan gurur duyuyoruz ”dedi.

PoE, LED aydınlatma, IP telefonlar, kameralar, kablosuz erişim noktaları (Wifi) gibi elektronik cihazların ve yapısal kablolama sayesinde daha yüksek iletim kapasitesine sahip güçlerin kullanılmasına izin verir, dizüstü bilgisayarlar ve TV‘ler gibi daha fazla tüketim gerektiren ekipmanların bağlanması mümkün olur. LCD. Aşağıdaki şekilde PoE teknolojisinin ilerleyişini doğrulamak mümkündür.

Teknoloji, elektrik altyapısının kuvvetli bir şekilde azaltılmasını sağlar; çünkü aynı zamanda, enerjiyi taşımak için ağ kablosuyla ekipmanın Ethernet bağlantısından faydalanmak mümkündür, böylece cihazların bağlanabilmesi ve İstenilen zamanlarda devre dışı bırakılarak enerji tasarrufu ve güvenliği sağlanır, çünkü merkezi bir güç kaynağının oluşturulması elektrik çarpması riskini ortadan kaldırır.

Actassi S-One RJ45, ağ bağlantısı için global portföyümüzün bir parçasıdır. Çözümler, donanım bağlantısı için ISO / IEC 11801 de dahil olmak üzere en gelişmiş uluslararası standartları aşacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.